Paznokcie Seaglass Nails podbijają Instagram [Trendy 2019/2020]

Tej jesieni w stylizacji paznokci pojawiło się mnóstwo trendów. Od paznokci szylkretowych, przez dziwne bubble naila, aż po te z piankowym wzorkiem. Teraz przyszedł czas na paznokcie Seaglass, które podbijają Instagram.

Seaglass Nails - autorka paznokciowego trendu 

Autorką trendu na paznokcie Seaglass Nails jest Jessica Washick - jedną z najpopularniejszych manicurzystek na świecie, która współpracuje również z gwiazdami. Swoimi pracami inspiruje wiele kobiet na świecie, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 88 tysięcy użytkowników. 

Zobacz wideo

Trendy 2019 - Paznokcie Seaglass Nails podbijają Instagram

Seaglass Nails to stylizacja paznokci, którą Jessica Washick stworzyła jako pewnego rodzaju alternatywę dla Jelly Nails. Chyba nawet sama autorka nie spodziewała się takiego sukcesu swojego pomysłu. Motyw Seaglass momentalnie podbił Instagram i zyskał wiele fanek na całym świecie.

Seaglass Nails - jak zrobić taki efekt na paznokciach?

Jak wykonać manicure w stylu Seaglass Nails? To prostsze niż mogłoby się wydawać. Baza jest dokładnie taka sama, jak w przypadku żelowych paznokci. natomiast aby nadać paznokciom błękitnego odcienia, wystarczy pomalować paznokcie bezbarwnym lakierem zmieszanym z produktem w odcieniu turkusu lub mięty. Na sam koniec nakładamy klasyczny top coat, a następnie ten w matowej wersji, by wykończyć manicure. 

 
Więcej o: