"Przyjaciele" - powstała kolejna paleta cieni do powiek inspirowana kultowym serialem

"Friends", czyli kultowy serial znany w Polsce jako "Przyjaciele" zainspirował kolejną osobę do stworzenia kosmetyku makijażowego. Na rynku pojawiła się bowiem kolejna paleta cieni nawiązująca do popularnej komedii.

Już jakiś czas temu pisałyśmy, że na platformie zakupowej Hot Topic pojawiła się pierwsza paleta cieni do powiek inspirowana serialem "Przyjaciele". Na kolejny tego typu produkt nie trzeba było długo czekać. Internet obiegła właśnie informacja, że na rynku kosmetycznym pojawiła się kolejna paleta nawiązująca do produkcji "Friends", której autorką jest znana influencerka urodowa.

Zobacz wideo

Paleta cieni do powiek inspirowana serialem "Przyjaciele" od Peachy Queen

Twórcą najnowszej palety cieni do powiek inspirowanej serialem "Friends" jest Aimee, znana w internecie jako Peachy Queen. Influencerka nie tylko testuje kosmetyki czy prezentuje makijaże własnego autorstwa, lecz także tworzy własne produkty do makijażu. Jednym z nich jest właśnie paleta cieni inspirowana kultowym. Aimee na swoim Instagramie zgromadziła już ponad 1,3 mln fanów - nic więc dziwnego, że informacja o kosmetyku szybko obiegła Internet. 

"I'll Be There for You" - cienie do powiek nawiązujące do serialu "Friends"

Paleta cieni autorstwa Peachy Queen nosi nazwę "I'll Be There for You", co nawiązuje do tytułu piosenki z czołówki serialu. Paleta zawiera 16 odcieni i choć kolorami również nawiązuje do lat 90. to wersja Aimee jest mocniej napigmentowana, a kolory są intensywniejsze, niż w palecie Hot Topic. Cena palety również odbiega od kwoty, jaką trzeba wydać na jej poprzedniczkę. Paleta "I'll Be There for You" kosztuje 29,99 dolarów, czyli około 117 zł.

 
Więcej o: