Makijażysta Meghan Markle zdradził sekret jej perfekcyjnych brwi

Kobiety na całym świecie interesują się pielegnacją i makijażwymi trickami, które stosują księżna Kate czy Meghan Markle. Poznaliśmy sekret idealnych brwi Meghan. Sprawdź, co robi makijażysta Markle, by uzyskać zniewalający efekt.

Daniel Martin, wieloletni make-upista Meghan Markle, w brytyjskim programie śniadaniowym Lorraine, na stacji ITV, opowiedział jak stylizuje jej brwi oraz zdradził kilka sekretów na temat pielęgnacji. Stosować może je każda z nas. Sprawdź, co robić by mieć piękne, idealne brwi.

Julia Wieniawa pokazuje, jak wykonuje swój codzienny makijaż. Sprawdź:

Zobacz wideo

Sekret perfekcyjnych brwi Meghan Markle

Brwi Meghan Markle zaskakują swoją regularnością i wyrazistością. Makijażysta księżnej zdradził kilka tricków, zarówno co do tego, jak postępować, a także czego absolutnie unikać, jeżeli chodzi o stylizację brwi. Podstawowym krokiem jest zrozumienie tego, że nasze brwi powinniśmy traktować jak siostry, ale nie bliźniaczki. W ten sposób zrozumiemy, że perfekcyjna regularność i symetria nie muszą być podstawą idealnego looku. Kolejną ważną kwestią jest dostrzeżenie, jak bardzo kształt brwi wpływa na całościowy wygląd naszej twarzy. 

Sekret perfekcyjnych brwi Meghan Markle - na co zwrócić uwagę?

Z wiekiem nasze brwi przerzedzają się i rosną cieńsze. Warto więc zwrócić uwagę na to gdzie mogą pojawić się ewentualne prześwity i dobrać kształt brwi tak, by przerzedzenia nie były widoczne. Kosmetykiem, bez którego Daniel Martin nie wyobraża sobie makijażu, jest żel do brwi. Powinniśmy nakładać go w przeciwnym kierunku do tego, w którym rosną włoski. Pomocna może okazać się również paleta naturalnych cieni do powiek. Jasny cień nałóżmy zaraz pod linię naszych brwi, co nada im wyrazistości. Co ciekawe, Martin poleca używania lakieru do włosów, by mieć pewność, że utrzymają swój kształt. Lakierem spryskajmy szczoteczkę do rzęs i przeczeszmy nimi brwi. Makijażysta Meghan Markle zwraca równiez uwagę, by nie wyskubywać zbyt dużej ilości włosków i raczej skłaniać się ku naturalnemu kształtowi naszych brwi. Dzięki temu ich stylizacja jest prostsza, a efekt zniewalający niczym u księżnej. 

Więcej o: