Świąteczne paznokcie. Modne wzory i kolory na Boże Narodzenie 2019

Święta to czas, kiedy niemal każda kobieta chce czuć wokół siebie magiczny klimat. W taki wyjątkowy nastrój mogą wprowadzić nas świąteczne paznokcie. Podpowiadamy, jakie wzory i kolory manicure będą modne tej zimy!

Nie da się ukryć, że paznokcie są nieodłącznym elementem świątecznych stylizacji. Tuż przed Bożym Narodzeniem, kobiety decydują się na manicure, który bezpośrednio nawiązuje do świątecznej tematyki. Jakie wzory oraz kolory znalazły się w tegorocznych trendach na świąteczne paznokcie?

Zobacz wideo

Świąteczne paznokcie - najmodniejsze kolory 

Czerwień, zieleń, biel, złoto i srebro - to kolory, które najczęściej kojarzą się nam z Bożym Narodzenie. Podobnie jest w przypadku paznokci. Decydując się na świąteczny manicure najlepiej postawić na klasyczne odcienie czerwonego, butelkowej zieleni, czerni lub granatu - będą one doskonałym tłem do świątecznych zdobień, na które można sobie pozwolić w tym okresie. 

Fanki minimalizmu mogą zrezygnować z ozdób i postawić na klasyczne kolory, które swoją prostotą i elegancją nawiązywać będą do klimatu świąt. W tym przypadku szczególnie sprawdzi się czerwień oraz butelkowa zieleń.

Świąteczne paznokcie - najmodniejsze wzory

Każdej zimy trendy na świąteczne paznokcie obracają się wokół podobnych kolorów, a także wzorów. Tak samo będzie i w tym roku. W trendach na świąteczne paznokcie najczęściej pojawiają się wzory miniaturowych choinek, kolorowych światełek choinkowych, bałwanków, płatków śniegu, a także motyw sweterka, mikołaja oraz złoty i srebrny brokat.

 
Więcej o: