Makijaż andrzejkowy 2019. Jak pomalować się na ten wyjątkowy wieczór?

Andrzejki zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi okazja do wspólnej zabawy z przyjaciółmi. Tego wieczoru nie może zabraknąć wróżb, które cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród dzieci jak i dorosłych, a także odpowiednich stylizacji w andrzejkowym klimacie. Jaki makijaż andrzejkowy wybrać na ten wieczór?

Makijaż andrzejkowy

Kiedyś Andrzejki były wieczorem wróżb przeznaczonym jedynie dla niezamężnych kobiet. Obecnie jest to raczej okazja do dobrej zabawy w gronie znajomych, a wróżby są traktowane jako ciekawy dodatek i atrakcja wieczoru. Bez względu na to, czy andrzejkowy wieczór spędzamy na hucznej zabawie, czy na domówce wśród najbliższych znajomych, tego dnia chcemy wyglądać pięknie. A tu z pomocą przychodzi odpowiedni makijaż.

Zobacz wideo

W Andrzejki można zaszaleć i postawić na andrzejkowy makijaż, który będzie zupełnie inny niż ten na co dzień. To doskonała okazja, by pobawić się cieniami, pigmentami oraz pomadkami i stworzyć coś odważniejszego. Kocie oko, brokat lub mocne usta - tego dnia możesz pozwolić sobie na więcej!

Makijaż na andrzejki krok po kroku

Przed wykonaniem makijażu na Andrzejki należy pamiętać, że makijaż wieczorowy powinien być dobrze dobrany do naszej urody i przede wszystkim trwały. Warto więc postawić na sprawdzone kosmetyki dobrych marek, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że makijaż pozostanie na miejscu przez całą noc.

Szukając inspiracji na makijaż andrzejkowy można dosłownie utonąć w ilości propozycji, które znajdują się w internecie. Szukając czegoś naprawdę pięknego, warto przejrzeć instagramowe profile blogerek oraz influencerek urodowych. Wiele bardzo zdolnych dziewczyn z Polski chętnie dzieli się swoimi pomysłami i pokazują w tutorialach krok po kroku, jak taki makijaż wykonać. To z pewnością duża dawka inspiracji, a także spore ułatwienie dla wielu kobiet. 

 
Więcej o: