Black Friday Rossmann 2019. Jakie promocje czekają w popularnej drogerii?

Black Friday 2019 już w najbliższy piątek. Z tej okazji różne sklepy szykują ciekawe oferty promocyjne. Sieć sklepów Rossmann również przygotował dla swoich klientów spore rabaty. Jakie produkty będzie można kupić podczas Black Friday w sklepach Rossmann?

Black Friday w sklepach Rossmann

Promocje w sklepach Rossmann zawsze cieszą się ogromną popularnością. Każdego roku, podczas Black Friday, w popularnej drogerii pojawiały się różne oferty, które polegały na obniżce cen do 55, a także promocji 1+1 gratis, 2+1 gratis lub 2+2 gratis. Wielu klientów sklepów Rossmann z niecierpliwością czeka na promocje z okazji Black Friday 2019, który wypada w piątek 29 listopada. Wiele osób już zaczyna się zastanawiać, jakie promocje będzie można znaleźć na półkach w drogeriach Rossmann, czy będą one podobnie do tych w poprzednich latach, czy pojawi się jednak coś nowego. Niestety, jak na razie nie ma jeszcze żadnych potwierdzonych informacji na ten temat.

Zobacz wideo

Jakie promocje pojawią się w sklepach Rossmann na Black Friday 2019?

Sieć sklepów Rossmann nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia o promocjach, które obowiązywać będą z okazji Black Friday. Dostępna jest jednak gazetka z promocjami obowiązującymi od 16 do 30 listopada. Wśród przecenionych produktów umieszczonych w gazetce znalazły się m.in. świąteczne zestawy kosmetyczne, perfumy, dekoracje świąteczne, zabawki dla dzieci, kosmetyki kolorowe oraz kosmetyki pielęgnacyjne.

Wszystkie promocje z gazetki Rossmann, które obowiązywać będą również podczas Black Friday 2019 znajdziesz TUTAJ.

Więcej o: