Ulubiona marka kosmetyków Hailey Bieber już w Polsce! Gdzie dostępne będzie bareMinerals?

Kosmetyki bareMinerals, której ambasadorką jest Hailey Bieber, od niedawna kupicie również w Polsce.
Zobacz wideo

Marka bareMinerals dostępna w Polsce. Gdzie kupimy kosmetyki?

Hailey Bieber jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet na świecie. . W ostatnim czasie jest o niej szczególnie głośno, gdyż została żoną Justina Biebera. 23 letnia modelka inspiruje wiele młodych dziewczyn, które naśladują nie tylko jej styl, lecz także chętnie testują kosmetyki, których używa Hailey Bieber. Od jakiegoś czasu, modelka współpracuje z kultową marką bareMinerals, która już kiedyś była dostępna w Polsce jednak została wycofana. Dla wszystkich fanek marki mamy dobrą wiadomość! Od kilku dni produkty są dostępne w Polsce w perfumeriach Douglas.

 

bareMinerals - filozofia marki

Motywem przewodnim marki bareMinerals jest "Clear Beauty". W jej skład wchodzą kosmetyki mineralne do makijażu, które jednocześnie upiększają i pielęgnują, podkreślając naturalne piękno. Co ważniejsze, produkty bareMinerals są całkowicie cruelty-free. Jednym z najpopularniejszych produktów tej marki jest kultowy już mineralny podkład w pudrze, który składa się jedynie z 5 mineralnych składników. Jest jednocześnie oddychający i długotrwały, zawiera również filtr SPF 15, który chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Pochodzimy z San Francisco, otoczeni artystami i innowatorami, którzy inspirują nas, aby myśleć inaczej, podążać za wewnętrznym instynktem i wkładać nasze serca i dusze we wszystko co robimy. Tworzymy produkty inne od wszystkich i łączymy się z kobietami w sposób w jaki żadna inna marka się nie odważyła. Przez ponad 35 lat zbudowaliśmy społeczeństwo silnych, zafascynowanych kobiet, które zostały naszymi klientkami, a co więcej życiowymi przyjaciółmi. Stworzyliśmy innowacyjne produkty, które są wzmocnione nawilżającymi, odżywczymi i kochającymi skórę minerałami

- czytamy na stronie marki.

Więcej o: