Paznokcie sylwestrowe 2020. Pomysły na modny i efektowny manicure

Sylwester to jedna z tych nocy, kiedy każda kobieta pragnie czuć się wyjątkowo. Nie da się ukryć, że zadbane i odpowiednio wystylizowane paznokcie potrafią uzupełnić całą stylizacje i dodać jej charakteru. Oto najmodniejsze inspiracje na paznokcie sylwestrowe 2020!

Paznokcie sylwestrowe 2020 - hybryda i żel

Paznokcie hybrydowe oraz żelowe to doskonała opcja dla wszystkich pań, którym zależy na trwałości stylizacji płytki. Żel pozwala na przedłużenie niemal każdej płytki paznokcie, dzięki czemu panie, które zazwyczaj noszą krótkie paznokcie, mogą tej nocy zaszaleć. Hybryda natomiast daje możliwość wykonania na płytce paznokcia mnóstwa różnych zdobień oraz ciekawych efektów, które utrzymywać się będą bez ryzyka odpryśnięcia nawet do 3 tygodni. 

Zobacz wideo

Paznokcie sylwestrowe 2020 - wzory i kolory

Każdego roku przed sylwestrem, kobiety zastanawiają się, na jakie paznokcie sylwestrowe zdecydować się tym razem. Otóż możliwości jest naprawdę wiele, gdyż tej nocy naprawdę można zaszaleć z manicure'em. tego roku rządzić będą kolory złota i srebra, czerń, szarość, butelkowa zieleń, granat oraz ciemny burgund. Takie kolory paznokci można ozdobić mieniącymi się kamieniami, stworzyć na nich efekt lustra lub postawić na kolorowe pyłki. Jeśli chcesz nawiązać swoimi paznokciami do sylwestra oraz zbliżającego się nowego roku, możesz namalować na płytce paznokcia związane z tymi wydarzeniami symbole. Obok tak wystylizowanych paznokci sylwestrowych, z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie. Ta wyjątkowa noc to doskonała okazja, by nie tylko szaleć na parkiecie, lecz także pozwolić sobie na naprawdę szalony manicure.

 
Więcej o: