Makijaż Kim Kardashian. Jak wykonać make up w stylu gwiazdy?

Makijaż Kim Kardashian charakteryzują mocno podkreślone oczy i usta w kolorze nude. Dzięki temu gwiazda zawsze wygląda bardzo kobieco. Podpowiadamy, jak wykonać makijaż w stylu Kim Kardashian.

Kim Kardashian jest ikoną mody i show-biznesu. Dlatego też to co nosi, szybko staje się wyznacznikiem trendów. Kobiety inspirują się jej stylem ubierania, interesuje je to, jak Kim o siebie dba i co je. Dzisiaj pod lupę bierzemy jej makijaż.

Kim i Kourtney Kardashian w Armenii. Ochrzciły swoje dzieci w tamtejszym kościele:

Zobacz wideo

Makijaż w stylu Kim Kardashian - jak wykonać?

By wykonać makijaż w stylu Kim Kardashian, musimy zacząć od odpowiedniego przygotowania naszej skóry. Najpierw wklepmy w nią nawilżający krem. Następnie na całą twarz nałóżmy jasny podkład. Przebarwienia wyrównajmy korektorem, najlepiej rozświetlającym. Twarz wykonturujmy przy pomocy pudru brązującego, który nałożymy na strefę czoło-nos-broda. Policzki podkreślmy dosyć ciemnym różem, który doda nam dziewczęcych rumieńców, ale nie będzie się zbytnio rzucał w oczy. 

Makijaż w stylu Kim Kardashian - Oczy

Jeżeli chodzi o makijaż oka, zacznijmy od jego cieniowania. W sposób warstwowy nakładamy na oko cień w kolorze ciemnego brązu, brązowego złota czy beżu lub szarości. Możemy rozetrzeć je podobnie, jak w przypadku makijażu smokey eye. Następnie, czarną kredką podkreślmy zarówno górną, jak i dolną powiekę oraz delikatnie rozetrzyjmy. Jeżeli chodzi o rzęsy, by uzyskać efekt tak spektakularny jak Kim, musimy dokleić sztuczne. Naturalniejszy efekt uzyskamy mocno tuszując rzęsy pogrubiającym tuszem. 

Makijaż w stylu Kim Kardashian - Usta

By uzyskać efekt idealnych ust w kolorze nude, niczym Kim Kardashian, musimy najpierw pokryć je delikatnie podkładem, lub korektorem. Tak, dobrze słyszałaś. Pozwoli to odpowiednio przygotować je, pod konturówkę i szminkę. Kredką w kolorze jasnego brązu obrysujmy usta i wypełnijmy wargi szminką w odcieniu nude. Odciśnijmy je na chusteczce i powtórzmy czynność. Zapewni to trwały efekt. By utrwalić cały makijaż, spryskaj twarz specjalnie przeznaczoną do tego mgiełką i gotowe!

Więcej o: