Promocja w sklepach Lidl. Christina Aguilera została twarzą produktów do stylizacji włosów

Sieć sklepów Lidl ma na swoim koncie wiele udanych współprac z różnymi znanymi nazwiskami. W tym roku, Lidl postawił na kolaborację z piosenkarką Christiną Aguilerą, z którą zaprojektował linię produktów do stylizacji włosów. Kolekcja niebawem trafi do sprzedaży.

W ofercie sklepów Lidl regularnie pojawiają się produkty tworzone we współpracy ze znanymi osobami świata show-biznesu. W zeszłym roku, ogromny sukces odniosła kolekcja ubrań sygnowanych nazwiskiem Heidi Klum, co skłoniło sieć marketów Lidl do kolejnych tego typu współprac. Tym razem Lidl stworzył specjalną linię artykułów przeznaczonych do stylizacji włosów, której twarzą została Christina Aguilera.

Zobacz wideo

Kolekcja Lidl x Christina Aguilera

Na kolekcję Lidl x Christina Aguilera, która została zatytułowana "Christina Backstage" składać się będzie 6 produktów do stylizacji włosów. Wśród nich znajdziemy suszarkę z jonizacją, obrotową lokówko-suszarkę z jonizacją, klasyczną lokówko-suszarkę, szczotkę prostującą z jonizacją, lokówkę, a także wielofunkcyjny zestaw do stylizacji włosów oraz 5 rodzajów szczotek do włosów.

Kolekcja Lidl x Christina Aguilera - data premiery i ceny produktów

Kolekcja produktów przeznaczonych do stylizacji włosów dostępna będzie zarówno w sklepach stacjonarnych Lidl, jak i online. Kiedy sprzęt trafi do sprzedaży? Z gazetki promocyjnej dostępnej na stronie można się dowiedzieć, że linia Christiny Aguilery dla Lidla ma trafić do sprzedaży już 10 grudnia. Podobnie jak w przypadku innych podobnych promocji, tym razem również możemy spodziewać się naprawdę niskich ce. Bowiem najdroższe urządzenie z tej linii kosztować będzie jedynie 100 złotych. natomiast najtańsze produkty dostaniemy już za niecałe 10 złotych.

Więcej o: