Laminowanie brwi. Na czym polega i jaki efekt daje ten zabieg?

Laminowanie brwi to zabieg, który wykonuje coraz więcej kobiet. Pozwala ujarzmić włoski, nadać im pożądany kształt, a do tego odżywić i zregenerować. Na czym polega ten zabieg?

Laminowanie brwi to zabieg, który śpieszy z pomocą wszystkim, których brwi lubią płatać figle. Jeśli masz problem z włoskami, które rosną krzywo, nie potrafisz nadać im odpowiedniego kształtu, lub uważasz, że są za rzadkie, metoda ta pozwoli się z nim uporać. Sprawdź, na czym polega. 

Masz problem ze znalezieniem ulubionego pędzelka w kosmetyczce? Mamy na to prosty trik! Zobacz:

Zobacz wideo

Laminowanie brwi - na czym polega zabieg?

Sam zabieg laminowania brwi trwa około 45 minut. Jeżeli połączony jest z ich stylizacją i koloryzacją, wydłuża się do około 1,5 godziny. Polega na nałożeniu na włoski trzech różnych preparatów, dzięki którym lepiej one wyglądają. Najpierw produkt zmiękczający brwi, dzięki któremu stają się one podatne na stylizację. Następnie brwi są układane w pożądany kształt i utrwalane kolejnym preparatem. Na koniec nakładana jest substancja, która broni brwi przed wszelkimi czynnikami zewnętrznymi, dzięki któremu efekt jest trwały. Utrzymuje się na brwiach 1 do 1,5 miesiąca.

Laminowanie brwi - zabieg dla każdego

Laminowanie brwi ma do siebie to, że można je wykonać na każdym rodzaju brwi, nawet tych cienkich i zniszczonych. Zabieg sprawi, że włoski staną się grubsze i odżywione, a dzięki nim spojrzenie będzie wyrazistsze. Naturalne, niezbyt mocno wyskubane i idealnie wystylizowane brwi są teraz jak najbardziej w modzie. Koszt zabiegu to około 120-150 zł, jeżeli chcemy dodatkowo wykonać stylizację z koloryzacją, zapłacimy około 200-250. 

Więcej o: