Kobiety w Rosji fundują sobie przerażający zabieg medycyny estetycznej. To usta ośmiornicy. Hit czy kit?

Usta ośmiornicy to nowość w medycynie estetycznej, która budzi bardzo wiele kontrowersji. Nic dziwnego! Usta po takim zabiegu wyglądają bardzo nienaturalnie, a nawet przerażajaco.

Usta ośmiornicy to kompletna nowość, jeżeli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej. Ten dziwny i dość przerażający trend został zapoczątkowany w Rosji, gdzie, wbrew pozorom, cieszy się naprawdę dużą popularnością, która w dodatku ciągle rośnie. Jak wyglądają takie usta ośmiornicy? Na czym polega ten kontrowersyjny zabieg? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego tekstu.

Usta w stylu ombre? Tak, to możliwe. I to na trzy sposoby. Poznaj prosty i szybki sposób na urozmaicenie każdego makijażu:

Zobacz wideo

Usta ośmiornicy - nowy trend w medycynie estetycznej

Usta ośmiornicy - takie zdjęcia zalały internet, w tym przede wszystkim Instagrama oraz Pinterest. Wyglądają jak Photoshop? Nie, to nie jest obróbka graficzna. To prawdziwe usta, które fundują sobie na własne życzenie kobiety z Rosji. A robią to przy pomocy zabiegu medycyny estetycznej. Na czym polega taki zabieg? Na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego i modelowaniu ust na podobieństwo wielokąta. W efekcie usta kształtem przypominają ośmiornicę. Zamiast dwóch kącików, kobiety mają osiem: cztery na dole, dwa na górze oraz tradycyjnie - dwa po bokach.

 

Usta ośmiornicy - hit czy kit?

Usta ośmiornicy spotkały się z bardzo skrajnymi opiniami. Kobiety, które fundują je sobie, są zachwycone. Dla wielu osób takie usta ośmiornicy są jednak zbyt nienaturalne, a nawet przerażające.

Usta ośmiornicy są mocno kontrowersyjnym tematem w świecie kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Nic dziwnego! My jesteśmy zdecydowanie na nie. Rozumiemy powiększanie ust u kobiet, które mają cienkie i mało widoczne wargi. Ale usta ośmiornicy to oszpecanie się na własne życzenie. My jesteśmy na nie.

Więcej o: