Deynn stworzyła własną linię kosmetyków. Co znajdziemy w jej ofercie?

Deynn Beauty - tak nazywa się linia kosmetyków stworzona przez Deynn (Marię Surmę-Majewską), która miała swoją premierę 6 grudnia. Influencerka już od jakiegoś czasu zapowiadała, że pracuje nad bardzo ważnym dla niej projektem. Co znajdziemy w asortymencie Deynn Beauty?

Marita Surma-Majewska, znana w Internecie jako Deynn, do niedawna kojarzona była głównie ze swojej działalności promowania aktywności fizycznej oraz rozsądnego żywienia. Przypomnijmy, że Deynn ma na swoim koncie ogromną sylwetkową metamorfozę. Od jakiegoś czasu jednak, na swoim Instagramie Marita pokazuje, że oprócz sportu ma także inną pasję - charakteryzacja. Jej prace m.in. z okazji Halloween można podziwiać na profilu instagramowym. Deynn nie ukrywa również, że jest wielką fanką pielęgnacji, o czym również często wspomina w swoich social mediach. Właśnie z miłości Deynn do pielęgnacji, powstał jej najnowszy projekt. 

Zobacz wideo

Deynn stworzyła własną linię kosmetyków

6 grudnia oficjalną premierę miała nowa linia kosmetyków Deynn. Z tej okazji Marita wraz z mężem Danielem Majewskim zorganizowali zamknięte przyjęcie w Hotelu Warszawa, na którym pojawili się wybrani obserwatorzy Deynn, a także jej znajomi, którzy razem z nią celebrowali to wydarzenie.

To nadal do mnie nie dociera!!! @deynn_beauty budujemy coś pięknego! Dziękuję za wsparcie i zaufanie - to podstawa!

- napisała Deynn na Instagramie.

Deynn Beauty - co znajdziemy w ofercie marki?

Linia Daynn Beauty powstała we współpracy z firmą Skin79, z którą Marita współpracuje już od dłuższego czasu. Na początek w ofercie marki Deynn pojawiło się pięć produktów do codziennej pielęgnacji - płatki pod oczy, krem na dzień, krem na noc, ampułka oraz maska w płachcie. Kosmetyki utrzymane są biało fioletowej kolorystyce. W jakiej cenie są poszczególne produkty? Oto lista kosmetyków wraz z cenami:

  • odżywcze płatki pod oczy 79 zł,
  • żelowa maseczka 9,90 zł,
  • krem na noc 79 zł,
  • krem na dzień 79,
  • odżywcza ampułka 69 zł.

Wszystkie kosmetyki można kupić osobno, a także w zestawie, którego koszt wynosi 279 zł i składa się z płatków pod oczy, kremu na dzień i na noc, ampułki oraz trzech maseczek. 

Gratulujemy projektu i życzymy dalszych sukcesów!

 
Więcej o: