Marka Revolution Pro po raz kolejny postawiła na współpracę z polską influencerką Natalią Siwiec!

Po ogromnym sukcesie pierwszej kolekcji Natalii Siwiec, która miała premierę w zeszłym roku, celebrytka postanowiła powiększyć swoją linię NATH o nowe kosmetyki!

Nowa kolekcja kosmetyków Revolution Pro x Natalia Siwiec

Ubiegła kolekcja zawierała dwa produkty, paletę cieni oraz paletę do konturowania twarzy.  W tym roku marka Revolution Pro razem z Natalią zdecydowała się na wypuszczenie pełnej kolekcji tak, aby stworzyć kompletny makijaż. Ideą było skomponowanie produktów, które pozwolą na stworzenie makijażu zarówno na co dzień jak i na wielkie wyjścia.

Kosmetyki NATH  oddają charakter i osobowość Natalii. Odcienie oraz opakowania są takie jak wymarzyła sobie Natalia, a w nazwach poszczególnych odcieni przewijają się ważne dla celebrytki znaczenia. Na uznanie zasługują oryginalne opakowania, a pomysł z łączącym się w całość wizerunkiem Natalii robi ogromne wrażenie!

Produkty dostępne w nowej kolekcji NATH

Kolekcja liczy w sumie 11 produktów. Zaczynając od dwóch nowych, totalnie różnych palet cieni I’M NOT AFRAID TO SPARKLE i LETS’GO WILD! Pierwsza z nich to paleta bardziej stonowana, w której przeważają odcienie nude, w drugiej jak sama nazwa wskazuje rządzą kolory! Chłodny matowy bronzer, prasowany rozświetlacz oraz róż to kolejne produkty z nowej linii. Na szczególną uwagę zasługują 3 zestawy kredek, w skład których wchodzi kredka do oczu oraz konturówka do ust. To połączenie jest wyjątkowo ważne dla Natalii i określa jej styl! Kolekcje dopieszczają 3 przepiękne, matowe pomadki w odcieniu biscuits, cherry oraz blackberry. Kontrastowe odcienie szminek pozwolą na stworzenie trzech zupełnie różnych, zachwycających look’ów. 

 
Więcej o: