Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała, jak dba o włosy. Dzięki temu są gładkie, lśniące i zdrowe

Marina Łuczenko-Szczęsna może pochwalić się idealnymi włosami, których pozazdrościć jej może niejedna kobieta. Ostatnio, na swoim Instagramie, piosenkarka pokazała jeden z zabiegów, który wykonuje na włosy, by nieustannie były w dobrej kondycji.

Marina Łuczenko-Szczęsna jest bardzo aktywna na swoim Instagramie i wiele kobiet chętnie śledzi jej działania. W ostatnim czasie, dzieli się ze swoimi obserwatorami nie tylko działalnością muzyczną, lecz także kobiecymi tematami związanymi m.in. z makijażem czy dbaniem o włosy. Nie da się ukryć, że włosy Mariny są wręcz idealne, a o tak gęstych, długich i lśniących pasmach marzy niejedna kobieta. Już jakiś czas temu, piosenkarka zdradziła, że jednym z jej sekretów jest podcinanie końcówek w pełnię księżyca, co deje im impuls, by szybciej rosnąć.

Zobacz wideo
Na co dzień staram się nie suszyć włosów suszarką, ale daję im swobodnie wyschnąć naturalnie. Śpię też ze splecionymi w warkocz włosami

- powiedziała kiedyś Marina na swoim Instagramie.

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała na Instagramie, jak dba o włosy

Kilka dni temu, Marina Łuczenko-Szczęsna wybrała się do jednego z warszawskich salonów fryzjerskich na zabieg odżywczy do włosów. Relację z wizyty opublikowała na swoim Instagramie i  przy okazji zdradziła, co dokładnie będzie wykonywane na jej włosach. Zabieg odżywczy, któremu się poddała to botox na włosy, który jest ostatnio jednym z chętniej wykonywanych zabiegów regeneracyjnych. 

Marina Łuczenko-SzczęsnaMarina Łuczenko-Szczęsna https://www.instagram.com/marina_official

Na czym polega botox na włosy? 

Botox na włosy to zabieg odbudowujący strukturę włosów, a z tradycyjnym botoksem łączy go jedynie nazwa. Zabieg ten jest całkowicie bezinwazyjny i głęboko odżywia włosy. Polega na zastosowaniu na pasma włosów profesjonalnego serum, w którego skład wchodzą dobroczynne dla włosów substancje, m.in. wyciąg z jagód Acai, kolagen, keratyna czy kwas hialuronowy. Dzięki zastosowaniu dwóch preparatów - otwierającego, a następnie zamykającego łuski włosa, składniki aktywne serum wnikają głęboko i intensywnie odżywiają pasma.  

Więcej o: