Paznokcie świąteczno sylwestrowe 2019. Poznaj trend Confetti Nails

Szukasz inspiracji na paznokcie świąteczno-sylwestrowe i zastanawiasz się, jakie będą najmodniejsze? Oprócz klasycznych wzorów, które zimą popularne są w stylizacji paznokci, w tym roku pojawił się również zupełnie nowy trend. Hitem grudnia są bowiem Confetti Nails.

Wiele dziewczyn już od początku grudnia zastanawia się, jakie świąteczno-sylwestrowe paznokcie wybrać. Nie da się ukryć, że Boże Narodzenie i karnawał to doskonała okazja, by zaszaleć z manicure'em, który będzie świetnym uzupełnieniem każdej stylizacji. 

Zobacz wideo

Paznokcie świąteczno sylwestrowe

Żadna fanka świąt nie obejdzie się w grudniu bez klimatycznego manicure'u. Choć każdego roku, moda na świąteczne paznokcie jest bardzo podobna - to czas, w którym królują śnieżynki, mikołaje, cukrowe laski, renifery, bałwanki oraz skandynawskie wzory - zazwyczaj każda z nas ma problem z wyborem konkretnego wzoru. W tym roku oprócz klasyków pojawiła się moda na coś zupełnie innego. Confetti Nails podbija serca dziewczyn!

Confetti Nails - trend na świąteczno-sylwestrowe paznokcie

Confetti Nails to paznokcie, które są jednymi z najmodniejszych na koniec 2019 roku. Ten manicure nawiązuje do słynnych konfetti, które zwykle zdobią różne przyjęcia. Paznokcie świąteczno sylwestrowe mają błyszczeć i robić wrażenie! Właśnie dlatego, do klasycznego motywu konfetti dodajemy elementy błysku lub stawiamy w całości na złote lub srebrne Confetti Nails. Taki manicure będzie się świetnie prezentować zarówno w Boże Narodzenie, jak i podczas zabawy sylwestrowej. 

Szukając inspiracji na konkretne paznokcie w klimacie Confetti Nails warto zajrzeć na Instagram oraz Pinterest. To kopalnia pomysłów oraz pięknych prac znanych stylistek. Jednym z takich ciekawych profili jest strona Betiny Goldstein, na której znaleźć można mnóstwo stylowych i modnych pomysłów. 

 
Więcej o: