Modne fryzury 2020 damskie półdługie

Wraz z nowym rokiem, wiele z nas planuje zmianę fryzury. Zastanawiasz się, jakie fryzury będą modne w nadchodzącym sezonie? Podpowiadamy.

Jeżeli jesteś posiadaczką półdługich włosów, lub masz ochotę do tej długości skrócić swoje długie kosmyki, mamy dla Ciebie kilka propozycji. Sprawdź, która z fryzur modnych w 2020 roku, będzie dla Ciebie najlepsza.

Jedzmy rzeżuchę nie tylko od święta! Wzmacnia włosy i zawiera dużo witaminy C. Zobacz:

Zobacz wideo

Modne fryzury 2020 damskie półdługie - grzywka

Masz ochotę na zmianę fryzury, ale nie do końca wiesz co zrobić? Grzywka może być rozwiązaniem, które odświeży Twoją fryzurę, a jednocześnie idealnie wpisuje się w trendy roku 2020. Do tego grzywka sprawdzi się w przypadku różnych typów włosów. Unikaj jej tylko, jeżeli Twoje włosy mocno się kręcą, bo przysparzać będzie wielu komplikacji stylizacyjnych, lub jeżeli jesteś posiadaczką bardzo niskiego czoła.

Modne fryzury 2020 damskie półdługie - long bob

Long bob, czyli inaczej lob, to fryzura, którą od kilku miesięcy chętnie noszą gwiazdy. Wszystko dzięki jej uniwersalności - w przeciwieństwie do zwykłego boba, pasuje praktycznie każdej z nas. To nic innego jak dłuższa wersja tradycyjnego boba. Przednia część włosów może sięgać aż za obojczyki. Do tego średnia długość włosów jest łatwiejsza w stylizacji i umożliwia upięcie włosów w koka czy kucyk. 

Swoją fryzurę możesz urozmaicić za pomocą pięknych ozdób. Duży wybór znajdziesz tutaj!

Modne fryzury 2020 damskie półdługie - włosy prosto ścięte

Modnym damskim cięciem w tym roku będą włosy ścięto całkowicie równo. Najlepiej sprawdzi się ono przy włosach prostych i gładkich. Wtedy włosy będą sprawiały wrażenie dłuższych, a idealna linia cięcia sprawi, że poczujesz się bardzo kobieco. By końcówki wyglądały zdrowo, stosuj na nie regularnie olejek nabłyszczający lub jedwab do włosów. 

Więcej o: