Anna Mucha zmieniła kolor włosów! Zdecydowała się na bardzo odważną metamorfozę

Anna Mucha postanowiła przed Świętami przejśc metamorfozę. Dużą zmianą w wyglądzie aktorki jest jej nowy kolor włosów. To płomienny rudy. Jak gwiazda wygląda w nowej fryzurze?

Anna Mucha lubi zaskakiwać fanów. Tym razem ze zmianami nie chciała czekać aż do Nowego Roku. Postanowiła przejść metamorfozę już teraz i zmieniła kolor włosów na płomienny rudy.

Anna Mucha i jej partner zaatakowani w centrum Warszawy! "Uderzył mnie i zaatakował gazem":

Zobacz wideo

Anna Mucha zmieniła kolor włosów

Aktorka słynie z tego, że uwielbia zaskakiwać. Tym razem swym fanom sprawiła nie lada niespodziankę. Zdecydowała się na odważną koloryzację. Włosy w kolorze płomienno-rudym zdają się idealnie pasować do jej temperamentu. Nowa fryzura aktorki serialu "M jak Miłość" bardzo przypadła do gustu jej fanom , którzy skomplementowali nowy kolor włosów. Wcześniej nosiła ciemny brąz, w którym wyglądała bardzo kobieco, jednak nowy, rudy odcień dodał jej pazura i wspaniale podkreślił urodę. To odważny krok, gdy aktualnie w trendach królują raczej chłodne odcienie blondu czy brązu. Aktorka postawiła jednak na rudość, czym pokazała, że często warto sięgnąć po coś spoza głównego nurtu i tym samym się wyróżnić. Może od teraz to właśnie płomienno-rude włosy wrócą do mody? Aktorka w podpisie zdjęcia napisała:

podobno rudy to nie kolor, to charakter ?? #nowa

Trudno się z nią nie zgodzić. Intensywna rudość sprawia, że aktorka wygląda drapieżnie, ale przy tym bardzo kobieco. Anna Mucha olśniła fanów przed świętami nowym lookiem. Może też zdecydujesz się na podobną koloryzację?