Anna Mucha zmieniła kolor włosów! Zdecydowała się na bardzo odważną metamorfozę

Anna Mucha postanowiła przed Świętami przejśc metamorfozę. Dużą zmianą w wyglądzie aktorki jest jej nowy kolor włosów. To płomienny rudy. Jak gwiazda wygląda w nowej fryzurze?

Anna Mucha lubi zaskakiwać fanów. Tym razem ze zmianami nie chciała czekać aż do Nowego Roku. Postanowiła przejść metamorfozę już teraz i zmieniła kolor włosów na płomienny rudy.

Anna Mucha i jej partner zaatakowani w centrum Warszawy! "Uderzył mnie i zaatakował gazem":

Zobacz wideo

Anna Mucha zmieniła kolor włosów

Aktorka słynie z tego, że uwielbia zaskakiwać. Tym razem swym fanom sprawiła nie lada niespodziankę. Zdecydowała się na odważną koloryzację. Włosy w kolorze płomienno-rudym zdają się idealnie pasować do jej temperamentu. Nowa fryzura aktorki serialu "M jak Miłość" bardzo przypadła do gustu jej fanom , którzy skomplementowali nowy kolor włosów. Wcześniej nosiła ciemny brąz, w którym wyglądała bardzo kobieco, jednak nowy, rudy odcień dodał jej pazura i wspaniale podkreślił urodę. To odważny krok, gdy aktualnie w trendach królują raczej chłodne odcienie blondu czy brązu. Aktorka postawiła jednak na rudość, czym pokazała, że często warto sięgnąć po coś spoza głównego nurtu i tym samym się wyróżnić. Może od teraz to właśnie płomienno-rude włosy wrócą do mody? Aktorka w podpisie zdjęcia napisała:

podobno rudy to nie kolor, to charakter ?? #nowa

Trudno się z nią nie zgodzić. Intensywna rudość sprawia, że aktorka wygląda drapieżnie, ale przy tym bardzo kobieco. Anna Mucha olśniła fanów przed świętami nowym lookiem. Może też zdecydujesz się na podobną koloryzację?

 
Więcej o: