Modne paznokcie 2020. Oto trendy w manicure, które podbijają Instagram

Jakie paznokcie będą modne w 2020 roku? W ostatnich miesiącach 2019 roku pojawiło się mnóstwo trendów, które obowiązywać będą także i w teraz. Oprócz tego, w trendach na Instagramie dostrzec możemy nowe propozycje na ciekawy manicure.

Nie da się ukryć, że to właśnie Instagram jest ogromną kopalnią inspiracji oraz trendów, które pojawiają się nie tylko w modzie, lecz także urodzie. Przyglądając się stylizacjom paznokci, które lansowane są na rok 2020, możemy zauważyć, że nadal nie zrezygnujemy z blasku złota, brokatu czy kamieni ozdobnych. Oprócz tego w trendach pozostaje klasyka czyli french manicure, jednak w nieco innym wydaniu niż zazwyczaj.

Zobacz wideo

Profesjonalne akcesoria do paznokci znajdziesz na Avanti24.pl!

Modne paznokcie 2020 - french manicure w nowej odsłonie

W 2019 roku do łask wrócił m.in. french manicure, który w trendach utrzyma się również w tym roku, jednak w zupełnie nowym wydaniu. Tego sezonu rezygnujemy jednak z białej końcówki, która jest charakterystyczna dla french manicure, na rzecz tych kolorowych, neonowych oraz brokatowych.

Modne paznokcie 2020 - Crystal Nails

Minionego roku, kryształy na stałe dołączyły do pielęgnacyjnej rutyny. Część z was z pewnością słyszała lub nawet używa rollera jadeitowego do masażu twarzy. W 2020 roku kryształy zagoszczą również na naszych paznokciach. Crystal Nails podbijają Instagram. Choć do ich wykonania niezbędne są umiejętności oraz odpowiednia technika, to w sieci można znaleźć mnóstwo pomocnych tutoriali.

Modne paznokcie 2020 - złote zdobienia

Subtelne złote zdobienia, wykonane na transparentnym lakierze lub beżowym lakierze to prawdziwy hit, który zawładnął Instagramem już jakiś czas temu. Autorką tego trendu jest amerykańska stylistka paznokci - Betina Goldstein (@betina_goldstein). Takie paznokcie to propozycja dla wszystkich fanek prostoty i minimalizmu.

 
Więcej o: