Anna Lewandowska zdradziła swój patent na odżywione i lśniące włosy. "Powiem wam, wow!"

Anna Lewandowska na Instagramie często wypytywana jest o swoje metody pielęgnacyjne. Trenerka, chcąc zaspokoić ciekawość fanów, postanowiła zdradzić swój sprawdzony sposób na lśniące i zdrowe włosy. Trzeba przyznać, że jest dość zaskakujący.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska jest nie tylko propagatorką zdrowego żywienia czy aktywności fizycznej, lecz także naturalnej pielęgnacji. Na swoim blogu chętnie dzieli się zarówno przepisami na ulubione potrawy, jak i domowe kosmetyki. Z miłości do naturalnych produktów pielęgnacyjnych, trenerka stworzyła własną markę innowacyjnych kosmetyków Phlov, które podbijają serca wielu kobiet. Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska jest nie tylko posiadaczką perfekcyjnego ciała, lecz także idealnej cery oraz gęstych i lśniących włosów, których pozazdrościć jej może niejedna kobieta. Nic więc dziwnego, że zasypywana jest pytaniami o sposób ich pielęgnacji.

Anna Lewandowska zdradziła swój patent na odżywione i lśniące włosy

Na swoim Instagramie, Ania Lewandowska opublikowała post, w którym zdradziła swój patent na nawilżone, lśniące i gładkie włosy. Chodzi o olejowanie włosów olejem ze słodkich migdałów w połączeniu z z mgiełką Phlov Mineral Shot, która pierwotnie przeznaczona jest do pielęgnacji skóry twarzy.

- Często pod moim postami piszecie o włosach. No dobra, zdradzę wam, jakie ostatnio wymyśliłam połączenia. Mam swój patent i nie jest to cięcie. Poza dietą (o czym będę pisała na blogu) używam olejku migdałowego z... mgiełką @phlov_by_anna_lewandowska Mineral Shot. Spłukuję ją po 20 minutach i powiem wam... WOOOOOOW! Pięknie lśnią! Będę dawała znać, jakie mam inne sposoby na pielęgnację. Mgiełka wzbogacona jest m.in. o magnez i krzem, które zapobiegają nadmiernemu łamaniu się trzonu włosów. Dodatkowo dzięki składnikom ma właściwości wygładzające łuski włosa. Ale to nie wszystko! W mgiełce znajduje się też molekularny kompleks glukozy i ksylitolu, który działa na 2 rodzaje nawilżenia włosa: powierzchowne - często usuwane przy nadmiernym działaniu suszarki, głębokie - w rdzeniu łuski włosa. Włosy stają się mocniejsze, bardziej nawilżone i odporne na działanie czynników zewnętrznych - napisała Anna Lewandowska na swoim Instagramie.

 

Oprócz tego, Anna Lewandowska zdradziła, że jej głowa pracuje na pełnych obrotach, a w ofercie Phlov już wkrótce pojawią się nowości. Czyżby trenerka planuje wprowadzenie linii przeznaczonej do pielęgnacji włosów?

Więcej o: