Paznokcie walentynkowe. Modne i romantyczne wzory idealne na tę okazję

Walentynki to wyjątkowy i bardzo radosny dzień w roku. Niezależnie od tego czy jesteś singielką, czy w szczęśliwym związku, warto podejść do tego święta z dystansem i poczuciem humoru. W dobry nastrój pomogą wprowadząić cię walentynkowe paznokcie. Oto najciekawsze inspiecje.

Paznokcie walentynkowe

Walentynkowe paznokcie to sprawa, którą każda kobieta traktuje inaczej. Nie da się ukryć, że największe pole do popisu mają oczywiście młodsze i bardziej odważne dziewczyny, które nie muszą przestrzegać żadnych zasad z wiązanych ze stylizacją paznokci (np. ze względu na swoją pracę). 

Zobacz wideo

Tematyczne paznokcie na walentynki nie są jednak przeznaczone jedynie dla dziewczyn lubiących wyrazisty i odważny manicure. Minimalistki również znajdą coś dla siebie wśród walentynkowych inspiracji

Inspiracje na walentynkowe paznokcie

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Tego dnia, większość z nas pragnie nie tylko wyglądać pięknie, lecz także wczuć się w panujący klimat. Pomóc w tym może oczywiście odpowiednia stylizacja paznokci. Dominujące kolory, wśród których powinnyśmy wybierać, to oczywiście soczysta czerwień i burgund oraz wszelkie odcienie różu - od tego pudrowego po ten intensywnie malinowy. Modna będzie także biel, czerń, złoto, srebro czy nawet beż.

Wzory, które świetnie sprawdzą się na paznokciach w walentynki to usta, minimalistyczne serduszka, klucze czy linie symbolizujące rytm serca. Jak widać, nawet wśród tak tematycznych paznokci każdy może znaleźć coś dla siebie.

 
Więcej o: