Baby boomer to hit wśród manicure na sezon zima 2020. Podpowiadamy, jak go zrobić krok po kroku [WIDEO]

Baby boomer to bardzo modny obecnie manicure. Jest bardzo stylowy i kobiecy, a w dodatku możesz go samodzielnie wykonać w domu. Podpowiadamy, jak to zrobić krok po kroku.

Baby boomer - dobrze zapamiętaj tę nazwę. Dlaczego? To hit wśród największych i najbardziej gorących trendów, jeżeli chodzi o modny manicure na sezon zima 2020. Jak wygląda taka stylizacja paznokci? Jak ją zrobić? Tego dowiesz się z dalszej części naszego tekstu.

Zwykły lakier to za mało? Te holograficzne hybrydy wyróżnią cię z tłumu:

Zobacz wideo

Baby boomer - modny manicure na sezon zima 2020

Baby boomer to supermodny manicure na sezon zima 2020 i obecnie jeden z największych hitów. Nie dziwimy się! Jest stylowy i bardzo kobiecy. Jak go zrobić? Podpowiadamy krok po kroku.

Paznokcie baby boomer - jak wyglądają?

Baby boomer to rodzaj stylizacji paznokci. Taki manicure jest wyjątkowo modny w obecnym sezonie zima 2020. Stanowi świetną alternatywę dla klasycznego frencha. Zdecydowanie bardziej rzuca się w oczy, przy czym jest delikatny i kobiecy. Baby boomer manicure jest też niezwykle stylowy i kobiecy. Idealnie nadaje się na wieczorne wyjścia czy imprezy. Z powodzeniem można go również nosić na co dzień, ponieważ nie jest zbyt ekstrawagancki, czy krzykliwy i nie rzuca się za bardzo w oczy.

Paznokcie baby boomer to inaczej cieniowany french manicure bądź też ombre w wersji rozmytej. Do wykonania takiej stylizacji paznokci potrzebujesz dwóch kolorów lakierów: beżowego (lub różowego) oraz białego.

Manicure baby boomer - jak zrobić? Podpowiadamy krok po kroku

Manicure baby boomer możesz samodzielnie zrobić domu. Potrzebujesz do tego:

  • dwóch lakierów: beżowego (ewentualnie różowego) oraz białego,
  • bazy pod lakier,
  • kawałka gąbeczki do makijażu,
  • pęsety,
  • top coat (utwardzacz lakieru).

Paznokcie baby boomer krok po kroku:

Na samym początku wykonaj tradycyjny manicure. Malowanie paznokci rozpocznij od nałożenia bazy, dzięki czemu kolor dłużej się utrzyma. Nałóż dwie warstwy lakieru beżowego (lub różowego). Aby osiągnąć na paznokciach efekt cieniowania, inaczej ombre, użyj małego kawałka gąbeczki do makijażu. Chwyć go pęsetą i pokryj białym lakierem. Taką gąbeczką zacznij stemplować paznokcie, kierując się od końcówek do nasady. Dla ułatwienia załączamy wideo:

 

Manicure baby boomer - różne rodzaje

Paznokcie baby boomer można dodatkowo ożywić, wybierając inne kolory niż beż czy róż. Na wieczór możesz też bardziej zaszaleć. Postaw na paznokcie baby boomer z cyrkoniami bądź też baby boomer z brokatem. Taki manicure sprawi, że wszystkie oczy zwrócone będą przede wszystkim na twoje piękne paznokcie.

Więcej o: