Powstał zmywacz do paznokci w kremie. Czy to nowy urodowy hit?

Irytuje Cię silny zapach zmywacza do paznokci? Od teraz nie będziesz musiała się z nim męczyć, bo powstał całkowicie nowy produkt! Zmywacz do paznokci w formie kremu szybko zdobywa popularność. Jak działa?

Zwykły zmywacz do paznokci z acetonem skutecznie rozpuszcza lakier, którego chcemy się pozbyć z naszych paznokci, jednocześnie silnie podrażniając i wysuszając naszą skórę oraz osłabiając paznokcie. Od teraz zmywanie z paznokci będzie jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Na rynku pojawił się nowy produkt marki The Sign Tribe - zmywacz do paznokci w kremie. Gdzie go kupisz i za ile?

 Idealna cera bez podkładu? Tak wyrównasz kolor cery:

Zobacz wideo

Zmywacz do paznokci w kremie - jak działa?

Po zmywaniu lakieru z paznokci tradycyjnym zmywaczem, nasza płytka staje się osłabiona i sucha. Bezacetonowy, wegański skład zmywacza do paznokci w kremie, który nie jest testowany na zwierzętach ma zniwelować szkodliwe skutki malowania paznokci, a do tego zaskakiwać przyjemnym, owocowym zapachem. Olejki zawarte w kosmetyku dodatkowo odżywią paznokcie i nadadzą im blasku. Zmiękczą tez skórki i ułatwią ich wycinanie. 

Zmywacz do paznokci w kremie - jak go używać?

By usunąć lakier z paznokcia przy pomocy zmywacza w kremie, wystarczy nanieść produkt na płytkę i pozostawić na kilka minut. Produkt nie tylko rozpuści lakier, ale zadziała jak odżywcza maska. Wmasuj do delikatnie, a następnie usuń przy pomocy wacika kosmetycznego. Umyj ręce przed malowaniem paznokci.

Zmywacz do paznokci w kremie - gdzie go kupić i w jakiej cenie?

Już niedługo najnowszy produkt marki The Sign Tribe , o nazwie Remove and chill (czyli z angielskiego Zmyj i wyluzuj) znajdziemy w perfumeriach Sephora. Można go będzie zmówić również online. Cena zmywacza do paznokci w kremie będzie wynosiła około 35 złotych. To dosyć sporo, w porównaniu do zwykłego zmywacza z acetonem, ale wynagrodzić mają wydatek mają nam wspaniałe właściwości produktu. 

 
Więcej o: