Naturalne i domowe sposoby na powiększenie ust

Twoje marzenie to piękne, pełne, duże usta, takie jak u Scarlett Johansson czy Angieliny Jolie? Nie chcesz poddawać się skomplikowanym zabiegom medycyny estetycznej? Zobacz, co możesz zrobić, by powiększyć swoje usta w naturalny sposób.

Zastanawiasz się, czy istnieje sposób na powiększenie ust, bez inwazyjnych zabiegów i sztucznych wypełniaczy? Mamy dla ciebie kilka rad, dzięki którym naturalnie i w domowym zaciszu wypełnisz swoje usta.

 Monika z "Love Island" zrobiła makijaż Marinie. Zobacz:

Zobacz wideo

Pielęgnacja - peeling warg i maska

Regularne stosowanie peelingu na usta pozwoli ci cieszyć się nie tylko gładkimi wargami, bez skórek, lecz także poprawi ich krążenie. Dzięki temu usta sprawią wrażenie większych i pełniejszych. Najlepiej zadziała peeling z małymi drobinkami, który stymuluje powierzchnię warg. Sprawia to, że mają wyrazistszy kolor i wyglądają na większe. Możesz też stworzyć peeling samodzielnie w domu, z cukru i miodu lub oleju kokosowego. Po użyciu peelingu, nałóż bardzo gruba warstwę ochronnego, odżywczego balsamu i pozostaw na całą noc lub użyj specjalnej maski do warg. Twoje usta będą zregenerowane i zdrowsze, dzięki czemu wyglądać będą na większe. 

Makijaż - pomadki powiększające usta i konturówka

Ostatnio w ofercie wielu marek kosmetycznych pojawiły się pomadki, które naturalnie mają powiększyć usta. Wszystko dzięki niezwykłym składnikom kosmetyku, które w delikatny sposób stymulują naczynia krwionośne w ustach oraz bardzo mocno nawilżają, dzięki czemu wargi są widocznie pełniejsze. Niezawodnym makijażowym trikiem na większe usta jest obrysowanie ich konturówką i wypełnieni szminką. Pamiętaj by nie przesadzić z kontrastem i wyrazistością linii, bo będzie to wyglądało groteskowo. Możesz wypróbować makijaż od lat stosowany przez Kim Kardashian.

Więcej o: