Blanka Lipińska poleca suplement na bazie płynnej kurkuminy. Działa świetnie na skórę

O Blance Lipińskiej jest ostatnio naprawdę głośno, a wszystko przez premierę filmu "365 dni", który powstał na podatwie jej książki. Autorka jest aktywna na swoich social mediach i poleca fanom wiele różnych produktów. Szczególnie zachwala suplement diety z dodatkiem płynnej kurkuminy. Co to takiego?

Blanka Lipińska to autorka książek erotycznych, które szybko stały się bestsellerami i określane są jako "polski Grey". Teraz na ich podstawie powstają filmy, a Blanka jest prawdziwą gwiazdą. Na swoim profilu instagramowym dzieli się z obserwatorami radami an temat makijażu i poleca wiele produktów.

 Blanka Lipińska wyszła za mąż? Komentuje na instagramie:

Zobacz wideo

Blanka Lipińska poleca suplement diety z płynną kurkuminą

Blanka Lipińska pochwaliła się swoim patentem na piękną i gładką skórę, bez niedoskonałości. Opublikowała w relacji zdjęcie suplementu diety, który poleca. Jest nim produkt Licur 7000, który ma poprawiać naszą odporność dzięki dużej ilości kurkuminy. Właściwości lecznicze tej substancji są znane od bardzo dawna. Jest głównym składnikiem kurkumy, którą stosujemy jako przyprawę. Kurkumina jest silnym przeciwutleniaczem i działa przeciwzapalnie. Spowalnia proces starzenia i działa pozytywnie na nasze serce. Działa przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo i przeciwwiwrusowo. Jej problemem jest niski stopień przyswajalności. Jednak suplement polecany przez Blankę Lipińską ma wykazywać według producenta rekordową przyswajalność.

Zobacz doskonałe kosmetyki z kurkumą na Avanti24.pl! 

Kurkumina i jej działanie na skórę

Blanka Lipińska napisała, że poleca kurkuminę wszystkim, którzy borykają się łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry czy nawracającymi niedoskonałościami w formie pryszczy. Dzięki działaniu przeciwzapalnemu, kurkumina może pomóc uporać się z problemem. Blanka napisała nawet, że gdyby produkt był dostępny 10 lat temu to nie musiałaby nawet stosować na zmiany trądzikowe leku izotek. Kurkumina działa odżywczo, wygładza skórę i wyrównuje jej koloryt. Właściwości antyseptyczne leczą zmiany skórne. Dzięki zażywaniu jej w formie suplementu możemy złagodzić stany zapalne odpowiedzialne za problemy skórne od wewnątrz. Spróbujecie? 

Blanka Lipińska poleca suplementy z kurkuminąBlanka Lipińska poleca suplementy z kurkuminą https://www.instagram.com/p/B4Wzs73nYJm/ - @blanka_lipinska

Więcej o: