Zaskakujący sposób na gładką skórę i włosy. Działa podczas twojego snu!

Chcesz zawsze cieszyć się gładką skórą i pięknymi włosami? Okazuje się, że możesz o nie dbać, także w trakcie snu. Wystarczy, że zamienisz poszewkę swojej pościeli na jedwabną. Materiał wspomaga regenerację włosów. Sprawdź, jak to działa.

Jedwabna poszewka może Ci pomóc w ochronie skóry przed starzeniem i powstawaniem zmarszczek. Jest też delikatny dla włosów, nie niszczy ich, a może nawet sprawić, że preparaty, których użyłaś przed snem będą lepiej się wchłaniać.

Michele Morrone o "365 dni": "Ten film będzie szokował, bo jesteście konserwatywnym narodem":

Zobacz wideo

Jedwabna poszewka na piękną skórę 

Jedwab, w przeciwieństwie do bawełny, ma bardzo słabe zdolności absorpcyjne. Dzięki temu nie wchłania kosmetyku, który nałożyłaś na skórę przed snem. Nawilżający krem czy serum pozostaną na twarzy i będą miały czas, by odpowiednio wniknąć wgłąb skóry. Jedwab jest też dla skóry bardzo delikatny, nie podrażnia jej. Nie ma więc mowy o zaczerwienieniach skóry czy odbiciach na skórze po obudzeniu. Dzięki temu skóra jest chroniona przed powstawaniem dodatkowych zmarszczek czy kurzych łapek. Jedwab jest też bardzo przewiewny, dzięki czemu nasza skóra może oddychać. Sprawia to, że łatwiej jest nam uporać się z niedoskonałościami. 

Jedwabna poszewka na gładkie włosy

Po zmianie poszewki na jedwabną odczujesz pozytywny wpływ materiału na twoje włosy. Jedwab jest dla kosmyków delikatny i pocieranie włosami podczas snu o powierzchnię poszewki nie będzie powodowało mikrouszkodzeń. Dzięki temu włosy staną się gładkie, przestaną się elektryzować i puszyć. Staraj się też wybierać jedwabne gumki do włosów, by nie uszkadzać włosów, kiedy je wiążesz. Jedwabna poszewka na pościel jest zdecydowanie droższa od bawełnianej, jednak warto rozważyć jej zakup, by poprawić stan swoich włosów i skóry.

Więcej o: