Selena Gomez założyła własną markę kosmetyczną. Jej produkty będą dostępne w Sephorze. Wiemy, gdzie i od kiedy

Selena Gomez właśnie poinformowała o tym, że startuje z własną firmą kosmetyczną. Produkty Rare Beauty mają być dostępne w sieci drogerii Sephora. Niestety, na początku tylko na terenie Ameryki Północnej.

Selena Gomez z powodzeniem realizuje się jako piosenkarka, aktorka oraz producentka filmowa. Teraz amerykańska gwiazda młodego pokolenia postanowiła rozkręcić kolejny biznes i spróbować swoich sił w branży kosmetycznej. Co to dokładnie oznacza? To, że Selena Gomez stworzyła własną markę kosmetyczną o nazwie Rare Beauty. Jakie znajdą się w niej kosmetyki? Czy będą dostępne w Polsce? Jeśli tak, to od kiedy i gdzie? Tego wszystkiego dowiesz się z dalszej części naszego tekstu.

Planujesz wyjazd? Podpowiemy, jak zapakować kosmetyki:

Zobacz wideo

Selena Gomez i własna marka kosmetyczna Rare Beauty

Selena Gomez o swoim nowym biznesie - własnej marce kosmetycznej Rare Beauty poinformowała za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych.

Kochani, pracuję nad tym specjalnym projektem już od dwóch lat i teraz mogę oficjalnie powiedzieć, że tego lata Rare Beauty pojawi się w sklepach Sephory w Ameryce Północnej! Śledźcie @rarebeauty (na Instagramie) i zostańcie częścią naszej pięknej społeczności. Oto przed wami drobna zajawka. Mam też więcej do pokazania. I już nie mogę się tego doczekać

- czytamy w poście Seleny Gomez na Instagramie.

 

Selena Gomez i Rare Beauty - jakie kosmetyki?

Rare Beauty Seleny Gomez w swojej ofercie będzie miało przede wszystkim kosmetyki do makijażu, takie jak: pomadki, błyszczyki i korektory. Znajdą się również produkty do codziennej pielęgnacji typu mydła, olejki, kremy oraz perfumy.

Selena Gomez i Rare Beauty - kiedy i gdzie?

Kosmetyki marki Rare Beauty Seleny Gomez mają się pojawić na półkach sklepowych już latem 2020 roku. Niestety, początkowo mają być dostępne tylko i wyłącznie w drogeriach sieci Sephora na terenie Ameryki Północnej. Gwiazda uspokaja jednak, że planuje sprzedaż swoich kosmetyków Rare Beauty również w innych częściach świata, prawdopodobnie w 2021 roku. Liczymy, że pojawią się również w sklepach sieci drogerii Sephora w Polsce.

Więcej o: