Lifting rzęs - rewelacyjny zabieg, który sprawia, że rzęsy są podkręcone i dłuższe. Kobiety oszalały na jego punkcie!

Lifting rzęs robi ostatnio furorę. Nic dziwnego! Jest to zabieg bardziej bezpieczny i mniej inwazyjny niż inne, popularne metody stylizacji rzęs. W dodatku daje rewelacyjny i naturalny efekt. Na czym polega? Ile kosztuje? Odpowiadamy.

Lifting rzęs to zabieg kosmetyczny, który z każdym dniem zyskuje coraz więcej zwolenniczek. Nic dziwnego! Na czym polega? Jest to metoda trwałego podkręcenia rzęs - ich uniesienia. Dzięki takiemu liftingowi są one nie tylko bardziej podkręcone i tym samym zalotne, ale również optycznie sprawiają wrażenie dłuższych i bardziej gęstych. I w dodatku wyglądają bardzo naturalnie!

Piękne rzęsy bez doklejania sztucznych. Poznaj kilka prostych, szybkich i sprawdzonych trików:

Zobacz wideo

Lifting rzęs - co to?

Lifting rzęs to coraz bardziej popularny zabieg kosmetyczny - metoda stylizacji rzęs. Dzięki niemu raz na zawsze możemy pożegnać się z zalotką. Taki zabieg kosmetyczny szczególnie zalecany jest kobietom, które mają krótkie i dość rzadkie rzęsy. Oczywiście można go również wykonać na długich i gęstych rzęsach, jednak różnica nie będzie aż tak spektakularna.

Lifting rzęs to metoda trwałego podkręcenia rzęs. Nazywana jest często LVL (czyli length - długość, volume - objętość, lift - uniesienie). Warto wiedzieć, że jest to zabieg kosmetyczny, który robiony jest tylko i wyłącznie na naturalnych rzęsach, bez konieczności doczepiania sztucznych włosków. I to jest właśnie jego duży atut! Dzięki temu jest to doskonała alternatywa dla innych metod stylizacji rzęs, do których używa się właśnie sztucznych włosków.

Lifting rzęs - na czym polega ta popularna metoda stylizacji? Cena

Lifting rzęs polega na nałożeniu na włoski specjalnego preparatu, a następnie na nakręceniu naturalnych rzęs na specjalne, silikonowe wałeczki (występują w kilku różnych rozmiarach). Następnie są one dokładnie wyczesane. Na koniec na rzęsy dodatkowo nakłada się specjalistyczne preparaty, które mają na celu utrwalenie ostatecznego efektu. Dodatkowo taki lifting ma działanie pielęgnacyjne, ponieważ nawilża rzęsy. Zabieg ten zazwyczaj trwa mniej więcej godzinę, a jego cena waha się od 100 do 200 zł, w zależności od miasta i salonu. Warto pamiętać, aby po wykonaniu takiego liftingu rzęs nie myć okolic oczu przez 24 godziny. 

Lifting rzęs - największe zalety

Lifting rzęs to przede wszystkim metoda bezpieczna i bezinwazyjna. Efekty takiej stylizacji utrzymują się od 3 do 6 tygodni. Z czego to wynika? Z tego, że naturalne rzęsy po prostu wypadają i są zastępowane przez nowe. Dlatego też, aby utrzymać w miarę stały efekt liftingu rzęs, taki zabieg należy powtarzać co miesiąc.

Więcej o: