Makijaż ślubny - cena oraz trendy na rok 2020

Makijaż ślubny to niewątpliwie jeden z najistotniejszych elementów stylizacji panny młodej. Jakie trendy będą obowązywały w makijażu ślubnym w 2020 roku oraz jakie są ceny wykonania takiego make up'u? Odpowiadamy.
Zobacz wideo

Każda panna młoda w dniu swojego ślubu pragnie wyglądać wyjątkowo. To dzień, kiedy wszystko musi być dopracowane do perfekcji - suknia, fryzura, a także makijaż, który musi pozostać w nienaruszonym stanie przez wiele godzin. Makijaż ślubny rządzi się swoimi prawami. Przede wszystkim nie może być zbyt mocny - ma podkreślać urodę, a nie ją zasłaniać. Musi być jednak trwały i dobrze prezentować się na zdjęciach. Właśnie dlatego, makijaż ślubny powinien być wykonywany przez profesjonalistkę, co pozwoli uniknąć ewentualnych wpadek.

Makijaż ślubny - trendy 2020

Makijaże ślubne w 2020 roku będą kobiece, zmysłowe, a każda panna młoda będzie się w takim makijażu czuła jak gwiazda. W nadchodzącym sezonie rezygnujemy z płaskiego matu i stawiamy na rozświetlenie twarzy. Zdrowy glow pożądany jest nie tylko na twarzy, lecz także na dekolcie czy ramionach. W makijażu oka stawiamy przede wszystkim na naturalne smokey. W 2020 roku królować będą cienie w kolorach brązu oraz beżu. Makijaż ślubny oka uzupełnią doklejone kępki rzęs. W przypadku ust, podobnie jak w minionym sezonie ślubnym, rządzić będą pomadki w kolorze nude. Tym razem oprócz matów, modny będzie na ustach szklany błysk. 

 

Makijaż ślubny - cena

Ile kosztuje wykonanie makijażu ślubnego przez profesjonalnego wizażystę? Ceny różnią się w zależności od miasta oraz danego makijażysty. W Warszawie, ceny u dobrych oraz cenionych wizażystów wahają się od 400 do nawet 700 zł. Na makijażu ślubnym nie warto jednak oszczędzać, gdyż może się to skończyć makijażem kiepskiej. 

Więcej o: