Modne paznokcie na wiosnę 2020? Postaw na Crocodile Print Nails

Jakie będą modne paznokcie wiosną 2020? Poprzednie sezony upłynęły pod znakiem m.in. Seaglass Nails, Foam Nails czy Confetti Nails, które rządziły na Instagramie. W nadchodzącym sezonie hitem będą natomiast paznokcie o wzorze Crocodile Print.
Zobacz wideo

Wśród trendów manicure na wiosnę 2020, jedną z bardziej charakterystycznych stylizacji paznokci będzie wzór skóry krokodyla, czyli tzw. Crocodile Print Nails. Pojawiły się na Instagramie i już robią ogromną furorę. Taki wzór, w ubiegłych miesiącach, dziewczyny nosiły na swoich torebkach, jednak tej wiosny obecne będą również na paznokciach

Trendy 2020 - paznokcie Crocodile Print Nails

Paznokcie z krokodylim wzorem z pewnością nie zostaną niezauważone. Wręcz przeciwne! Taki manicure będzie modnym dodatkiem do każdej stylizacji. Co ciekawe, można go wykonać w różnych kolorach, w zależności od preferencji. Na Instagramie znaleźć możemy wiele inspiracje w kolorach butelkowej zieleni, czerni, granatu czy czerwieni, a także te w minimalistycznej bieli oraz delikatnych odcieniach nude.  

Crocodile Print Nails - jak wykonać wzór na paznokciach?

Jak stworzyć na paznokciach wzór "Crocodile Print"? Jeśli decydujemy się na wykonanie takich paznokci samodzielnie w domu, najlepiej sięgnąć po popularne naklejki, które w łatwy sposób stworzą na płytce paznokcia pożądany efekt. Jeśli natomiast chcesz, aby wzór był namalowany, najlepiej udać się o profesjonalistki - ona zadba o to, by paznokcie prezentowały się nienagannie. 

 
Więcej o: