Thermolifting Zaffiro - opinie, cena i charakterystyka

Thermolifting Zaffiro to jeden z nowoczesnych zabiegów odmładzających, który można przeprowadzać na skórze twarzy oraz na innych fragmentach ciała. Dzięki wysokiej skuteczności, jest często wybierany przez kobiety chcące poprawić swój wygląd i pozbyć się zmarszczek.

Która kobieta nie chciałaby być zawsze piękna i młoda? Niestety, uciekającego czasu nie sposób zatrzymać. Można jednak skutecznie spowolnić proces starzenia, by skóra wyglądała młodziej niż dotychczas. Trzeba wtedy zadziałać na kolagen, od którego produkcji zależy, w jakiej kondycji jest obecnie skóra. W ten sposób zyskuje ona na jakości, a jednocześnie wygładzone zostają zmarszczki, ulegając naturalnemu spłyceniu.

Thermolifting – na czym polega zabieg?

Thermolifting polega na podgrzaniu włókien kolagenowych, by te mogły wrócić do swojej początkowej formy. Zaffiro to nazwa urządzenia, które opiera się na działaniu światła podczerwonego. Jednocześnie wykorzystuje ono właściwości peelingu wodnego. Fale, które wytwarza, zawierają się w przedziale od 750 do 1800 nm. długości. Dzięki temu skóra zostaje stopniowo rozgrzana, a promienie oddziałują również na najgłębsze warstwy skóry właściwej. Włókna kolagenowe osiągają wtedy temperaturę 65 stopni Celsjusza, a następnie odpowiednio się kurczą, za sprawą czego skóra nabiera gęstości i staje się bardzo elastyczna. Jakiś czas po terapii przy wykorzystaniu thermoliftingu Zaffiro, następuje stymulacja produkcji nowych włókien kolagenowych.

Sam zabieg termoliftingu Zaffiro wygląda następująco:

 1. Na samym początku kosmetolog schładza skórę, by ta była gotowa na przyjęcie promieni podczerwonych. Co ważne, naskórek jest chroniony właśnie przez niską temperaturę
 2. Następnie specjalista, przy pomocy narzędzia Zaffiro, podgrzewa włókna kolagenowe w skórze właściwej
 3. Po tym po raz kolejny schładza się naskórek
 4. Zabieg kończy się relaksującym masażem wykonanym przy wykorzystaniu specjalnego urządzenia, którego zakres mieści się od zera do dwudziestu stopni Celsjusza

Do uzyskania odpowiednich efektów potrzebna jest seria kilku zabiegów. O ich ilości powinien jednak zdecydować lekarz. W przypadku twarzy i szyi przeprowadza się zwykle od czterech do sześciu zabiegów, natomiast oddziałując na brzuch, ramiona czy uda – od pięciu do ośmiu. Aby zachować uzyskany efekt, zwykle specjaliści proponują zabiegi przypominające co trzy – sześć miesięcy.

Zobacz też: kosmetyki do pielęgnacji w świetnych cenach na Avanti24.pl!

Thermolifting Zaffiro – efekty, jakich można się spodziewać

Jeśli chodzi o thermolifting Zaffiro, efekty są widoczne od razu po zakończeniu zabiegu. Dzieje się tak, ponieważ struktura skóry zostaje przebudowana, co daje od razu rezultat. Wyraźne zmiany widać jednak dopiero po okresie pół roku, a co istotne, nie ma sposobu, by je odwrócić.

Niejednokrotnie warto wykonać zabieg Zaffiro: efekty, które zaobserwujesz to:

 • Spłycenie widocznych zmarszczek
 • Nadanie skórze elastyczności i jędrności
 • Usunięcie bruzd nosowo-wargowych
 • Poprawienie konturu i ogólnych proporcji twarzy
 • Pozbycie się problemu zwisających fałd skórnych po wewnętrznej stronie ud i ramion
 • Brak fragmentów obwisłej skóry w okolicy twarzowej
 • Obkurczenie skóry brzucha (zwłaszcza w przypadku rozstępów poporodowych)
 • Usunięcie przebarwień przy jednoczesnym wyrównaniu kolorytu skóry
 • Promienna, zdrowa cera

Thermolifting Zaffiro – opinie użytkowniczek 

W przypadku zabiegów, takich jak Thermolifting Zaffiro, opinie zwykle są bardzo pozytywne. Większość kobiet uważa, że procedura ta jest bardzo skuteczna, a jej efekty szybko widać gołym okiem. Uznają one ten zabieg za w pełni bezpieczny i jednocześnie małoinwazyjny. Co prawda efekt, jakiego doświadczyły na skutek zabiegu, może być różny, ponieważ każdy thermolifting jest przygotowywany z myślą o indywidualnych potrzebach konkretnej osoby.

Kosmetyki ujędrniające i produkty na zmarszczki znajdziesz na Avanti24.pl!

Thermolifting Zaffiro - cena zabiegu

Cena thermoliftingu Zaffiro jest dosyć zróżnicowana i zależy od tego, na którą partię ciała się zdecydujesz. Duże znaczenie ma też obecny stan skóry i stan jej zniszczenia czy uszkodzenia. Zwykle zawiera się w przedziale od 900 złotych za zabieg na samą twarz do około 4 500 złotych za większy obszar ciała, taki jak na przykład: twarz, szyja i dekolt na jednej sesji.

Zabieg Zaffiro – efekty uboczne i przeciwwskazania do jego przeprowadzenia

Kiedy rozważasz zabieg Zaffiro, efekty uboczne nie powinny Cię szczególnie odstraszać. Najczęściej cała procedura przebiega bardzo sprawnie, a osoba jej poddawana nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Jedynie u osób o szczególnie wrażliwej skórze mogą wystąpić skutki uboczne w postaci obrzęku i rumienia, które jednak powinny ustąpić po kilku godzinach. Zbyt mocno podrażniona skóra może też piec.

W niektórych przypadkach nie można w ogóle podchodzić do thermoliftungu Zaffiro. Nie powinny się na niego decydować kobiety będące w ciąży lub obecnie karmiące piersią. Przeszkodą w przeprowadzeniu tego zabiegu będą także schorzenia autoimmunologiczne i nowotwory. Procedura jest także niewskazana przy skórze z otwartymi ranami i widocznymi głębokimi uszkodzeniami. Nie przeprowadza się jej ponadto w przypadku występowania aktywnego trądziku wirusowego oraz chorób tkanki łącznej.

Więcej o: