Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała swój codzienny makijaż. "Naturalnie, bez efektu maski"

Marina Łuczenko-Szczęsna nieustannie wypytywana jest przez fanki o swój makijaż. Piosenkarka z okazji Dnia Kobiet postanowiła zaspokoić ciekawość internautek i pokazała na Instagranie, jak wykonuje swój codzienny "make up no make up".

Marina Łuczenko-Szczęsna w ostatnim czasie jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Ze swoimi obserwatorami dzieli się nie tylko momentami z życia zawodowego, lecz także prywatnego. Chętnie pokazuje codzienność związaną z macierzyństwem, a także porusza inne kobiece tematy, np. te związane z makijażem

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała, jak wykonuje swój codzienny makijaż

Nie da się ukryć, że już od wielu lat znakiem rozpoznawczym w makijażu Mariny są oczy podkreślone czarną kreską namalowaną eyelinerem - co ciekawe tego elementu piosenkarka stara się na co dzień unikać. Rezygnuje także z ciężkich, kryjących podkładów na rzecz tych mineralnych, które pielęgnują cerę. 

Marina, wypytywana nieustannie przez fanki o to, jak wykonuje dzienny makijaż oraz jakich produktów używa, postanowiła zrobić im małą niespodziankę z okazji Dnia Kobiet i na InstaStories nagrała swój makijaż krok po kroku. Pokazała również, czego zazwyczaj używa do jego wykonania.

Make up no make up w moim wykonaniu. Naturalnie, bez kresek, ciemnych cieni, efektu maski... Lekkie rozświetlenie

- napisała Marina na InstaStories.

Zobacz wideo Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała, jak wykonuje swój codzienny makijaż
Więcej o: