Fryzury: wiosna 2020. Poznaj najnowsze trendy

Fryzury na wiosnę 2020 to m.in. wariacje na temat popularnego boba oraz uczesania z przedziałkiem na bok. Jednak to nie koniec listy największych trendów. Co będzie modne w nadchodzącym sezonie? Poznaj najciekawsze fryzury na wiosnę 2020.

Zbliżająca się wiosna to nie tylko okazja do odświeżenia garderoby, ale także do zmiany fryzury. Oto trzy największe trendy.

Zobacz wideo Warkocz bez plecenia? Zobacz, jak go wykonać:

Fryzury: wiosna 2020 - bob blunt

Niedawno pisaliśmy o jednej z najciekawszych propozycji na wiosnę 2020, czyli o fryzurze bob blunt. To cięcie, które odmładza i dodaje objętości. Co więcej, pasuje do różnych typów urody i kształtów twarzy. Wiosną szczególną popularnością będzie cieszył się bob blunt z grzywką. Więcej na temat tego cięcia przeczytasz w naszym artykule >>

 

Fryzury: wiosna 2020 - przedziałek na bok

Mimo że od jakiegoś czasu wiele gwiazd lansuje fryzury z przedziałkiem na środku, wiosną 2020 trend ten zostanie przyćmiony przez inne uczesanie. Nie będzie to jednak spektakularna zmiana. Teraz będą modne fryzury z przedziałkiem na bok. 

Takie uczesanie kojarzy się ze złotą erą Hollywood. Jego prekursorką w latach 40. XX wieku była aktorka Veronica Lake. W jej przypadku przedziałek na bok był połączony z krótkim cięciem peek-a-boo. Jednak takie uczesanie świetnie komponuje się także z długimi i średnimi fryzurami. 

Więcej na temat tego trendu dowiesz się z naszego artykułu:

Fryzury: wiosna 2020 - clavi cut

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć cięcia clavi cut. To świetna opcja dla osób, które boją się ekstremalnie krótkich fryzur, a marzy im się wiosenna metamorfoza.

Jest to fryzura, która sięga do obojczyków, dlatego sprawdzi się przy różnych kształtach twarzy. Będzie to stylowe i wygodne rozwiązanie, które nie tylko odświeży twój wizerunek, ale także wyszczupli twarz. Dowiedz się więcej na temat cięcia clavi cut >>

Więcej o: