Ania Lewandowska zdradziła swój nietypowy sposób na objętość włosów

Anna Lewandowska coraz częściej dzieli się ze swoimi obserwatorami swoimi sprawdzonymi trikami urodowymi. Ostatnio, na Instagramie, podzieliła się swoim nietypowym sposobem na zwiększenie objętości włosów.
Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała, jak Klara myje włosy

Anna Lewandowska jest nie tylko zwolenniczką i propagatorką zdrowego odżywiania i regularnego uprawiania aktywności fizycznej, lecz także naturalnej pielęgnacji. Już od dawna, na swoim blogu, chętnie dzieli się przepisami na sprawdzone przez siebie, domowe kosmetyki. Z miłości do naturalnej pielęgnacji, trenerka stworzyła również własną markę kosmetyków.

Ania Lewandowska zdradziła swój nietypowy sposób na objętość włosów

Nie da się ukryć, że wiele kobiet może pozazdrościć Ani Lewandowskiej zarówno świetnej kondycji fizycznej, jak i perfekcyjnej cery czy gęstych i lśniących włosów. Na Instagramie, obserwatorki często wypytują trenerkę o jej pielęgnacyjne triki. Ostatnio, Anna Lewandowska postanowiła podzielić się swoim sposobem na zwiększenie objętości włosów. Ku zaskoczeniu, nie jest to żadna pianka, puder czy lakier, a jej autorska mgiełka tonizująca, której pierwotne przeznaczenie było zupełnie inne.

Mgiełka tonizująca. Co robi? Zwiększa objętość - więc zapomnijcie o piankach - dzięki glukozie i ksylitolowi, który jest zawarty. Także będzie to teraz nie tylko mgiełka do twarzy, ale też do włosów

- powiedziała na InstaStories Anna Lewandowska wraz z fryzjerką.

Więcej o: