Przyjaciółka Meghan Markle zdradziła sekret jej długich i gęstych rzęs bez ich doklejania

Co robi Meghan Markle, że jej rzęsy są długie i gęste bez doklejania szcztucznych kępek? Sekret zdradziła jej przyjaciółka. Kosmetyk, który stosuje Meghan jest dostępny na polskim rynku kosmetycznym.
Zobacz wideo Meghan Markle wraca do pracy?

Każdy krok Meghan Markle jest śledzony przez media, a także jej fanów. Za każdym razem, kiedy żona księcia Harry'ego pojawia się publicznie, wszyscy dokładnie przyglądają się jej stylizacji fryzurze, czy makijażowi. Meghan uważane jest za ikonę stylu, a ubrania w których jest widywana, w ekspresowym tempie znikają ze sklepowych półek.

Meghan Markle i jej sekret długich oraz gęstych rzęs

Nie tylko stylizacje Meghan Markle skupiają uwagę jej fanów. Bardzo często, kobiety z całego świata zastanawiają się nad tym, jak żona księcia Harry'ego dba o swoją urodę i jakich kosmetyków używa. W ostatnim czasie zwrócono uwagę na jej naturalnie długie, gęste i podkręcone rzęsy. To podobno zasługa jednego produktu, którego Meghan Markle używa od lat.

Przyjaciółka Meghan - Jessica Mulroney - w rozmowie z Life&Style przyznała, że jeszcze zanim Markle dołączyła do rodziny królewskiej, sięgała po produkt, w którego rezultaty patrzyła z niedowierzaniem. Chodzi o odżywkę do rzęs RevitaLash. Podobno dzięki temu produktowi, rzęsy Meghan stały się tak długie i gęste, że ich doklejanie nie było potrzebne nawet podczas pracy na planie serialu.

Więcej o: