Rose brown hair, czyli oryginalna propozycja dla szatynek. Poznaj trend na wiosnę 2020

Rose brown hair to jedna z najciekawszych propozycji dla szatynek na wiosnę 2020. Koloryzacja ta nazywana jest także "różową czekoladą". Dowiedz się więcej na temat tego trendu.

Delikatne różowe refleksy na brązowych włosach? Rose brown hair cieszy się ostatnio sporą popularnością na Instagramie. To ciekawa opcja dla szatynek, które pragną nieco urozmaicić swoją fryzurę. 

Zobacz wideo Warkocz bez plecenia? Zobacz, jakie to łatwe:

Rose brown hair - skąd ten pomysł?

Rose brown hair to koloryzacja, którą kilka lat temu stworzyła fryzjerka Thi Thao Tu z Australii. Mimo to nigdy nie cieszyła się ona spektakularną popularnością. To jednak może zmienić się w nadchodzącym sezonie. Rose brown hair ma być jednym z największych trendów koloryzacyjnych na wiosnę 2020. Zobacz, jak prezentują się delikatne różowe refleksy na brązowych włosach:

 

Róż doskonale komponuje się z brązem. Taka koloryzacja będzie nie tylko oryginalna, ale także bardzo stylowa. Inne nazwy tego trendu, z którymi możemy się spotkać to m.in. pink chocolate i rose chocolate.

Damskie fryzury z przedziałkiem na bok. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego artykułu:

Rose brown hair - dla kogo?

Rose brown hair to idealne rozwiązanie dla szatynek. Jednak sprawdzi się również u ciemnych blondynek. W obu przypadkach różowe refleksy delikatnie prześwitują spod włosów, dzięki czemu odbijają światło.  

Kate Middleton ma nową fryzurę. Więcej na ten temat dowiesz się z naszego artykułu:

Więcej o: