Deynn wykonała makijaż, którym zaskoczyła wszystkich. Ze swojej twarzy zrobiła... hamburgera!

Deynn opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie nowego makijażu. Tym razem, Marita Surma-Majewska przeszła samą siebie i zaskoczyła chyba wszystkich w sieci. - Jak Ty to Marita zrobiłaś? - pytają fani zdumieni jej talentem.

Jeszcze do niedawna, Deynn kojarzyła nam się głównie z fit motywacją, jednak od jakiegoś czasu eksperymentuje z makijażem, a efektami dzieli się na swoim Instagramie. Trzeba przyznać, że prace Marity naprawdę robią wrażenie, a każda kolejna charakteryzacja zaskakuje jej fanów jeszcze bardziej. Na początku kwietnia opublikowała na Instagramie makijażową metamorfozę, dzięki której zamieniła się w Johnny'ego Deepa - internauci byli pod ogromnym wrażeniem. Teraz natomiast poszła w bardziej kulinarne klimaty, których efekt potwierdził tylko ogromny talent Deynn do charakteryzacji. 

Zobacz wideo Deynn reaguje na akcję #stopnienawiści

Deynn za pomocą makijażu zrobiła ze swojej twarzy hamburgera

Deynn postanowiła wykorzystać świąteczne popołudnie na to, by stworzyć coś ciekawego dla swoich obserwatorów, a efekt przeszedł chyba ich najśmielsze oczekiwania. Marita wykonała na swojej twarzy makijaż imitujący hamburgera, który był tak realistyczny, że fani przyznali, iż wygląda to jak naklejka. W komentarzach pod opublikowanym postem na Instagramie pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy byli pod wrażeniem zdolności Deynn:

Patrzę na to zdjęcie i zastanawiam się jak... Jak Ty to Marita zrobiłaś?
Ale sztosik <3 tego się nie spodziewałam
Szok, bardziej zaskoczyć mnie nie mogłaś
Przez chwile myślałam, że to wklejony obrazek!!! ale cudo!
 
Więcej o: