Deynn przez 7 godzin malowała paznokcie. "Dlaczego Ty do wszystkiego musisz mieć taki talent?"

Deynn przez 7 godzin malowała paznokcie u dłoni i stóp. Dzięki temu gwiazda przekonała się, jak trudne jest to zadanie. - Z tego miejsca pozdrawiam każdą stylistkę - napisała na swoim Instagramie.

Od czasu, kiedy salony kosmetyczne są pozamykane, wiele kobiet decyduje się na manicure w warunkach domowych. Do tego grona dołączyła także Deynn. Efektami swojej wielogodzinnej pracy pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. 

Zobacz wideo Deynn reaguje na akcję #stopnienawiści

Deynn: paznokcie

Deynn zdecydowała się na domowy manicure dłoni i stóp. Postawiła na ciemną czerwień. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie czas zabiegu.

- 7 godzin... już nigdy więcej. Z tego miejsca pozdrawiam każdą stylistkę pazów - robicie świetną robotę! - napisała Deynn na swoim Instagramie. Musimy przyznać, że gwiazda doskonale poradziła sobie z tym zadaniem. Zobaczcie, jak prezentuje się efekt końcowy: 

 

Pod postem pojawiły się liczne komentarze obserwatorów Deynn. Oto niektóre z nich:

Jest coś czego nie umiesz?
Dlaczego Ty do wszystkiego musisz mieć taki talent?
Brawo za cierpliwość!

Deynn i Majewski: ślub

Marita Surma Majewska, znana bardziej jako Deynn, to od lat jedna z najbardziej popularnych polskich influencerek. Obecnie na Instagramie jej profil obserwuje ponad 1,5 miliona osób. 

29 marca 2018 roku gwiazda wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem Danielem Majewskim. Razem prowadzą fundację Unicorn, która wspiera liczne akcje charytatywne. 

Deynn o Wersow

Ostatnio o Deynn było głośno z powodu jej wypowiedzi na temat Wersow, która wraz z przyjaciółmi w okresie pandemii wyjechała do Stanów Zjednoczonych i nie przestrzegała obowiązujących obecnie obostrzeń. Deynn skrytykowała ją m.in. za to, że daje zły przykład swoim obserwatorom.

Więcej o: