Deynn zrobiła makijaż inspirowany pożarem Biebrzy. "Niezwykle poruszający i wymowny"

Deynn po raz kolejny zaskoczyła swoim makijażowym talentem. Tym razem, w artystyczny sposób, zwróciła uwagę na pożar w Biebrzańskim Parku Narodowym. - Piękny makijaż i jednocześnie wzruszający - piszą fani w komentarzach.
Zobacz wideo Deynn reaguje na akcję #stopnienawiści

Marita Surma-Majewska - znana w Internecie jako Deynn - już od jakiegoś czasu eksperymentuje z makijażem. Każda kolejna praca, której efektami dzieli się na Instagramie, zaskakuje internautów coraz bardziej. Na początku kwietnia opublikowała makijażową metamorfozę, dzięki której zamieniła się w Johnny'ego Deepa, niedawno wykonała na swojej twarzy makijaż imitujący hamburgera, a teraz - w artystyczny sposób - zwróciła uwagę na pożar w Biebrzańskim Parku Narodowym. 

Deynn zrobiła makijaż inspirowany pożarem Biebrzy

Deynn doskonale zdaje sobie sprawę, jak duży zasięg mają jej działanie w social mediach - influencerka zgromadziła na swoim profilu już ponad 1,5 miliona osób. Od wielu miesięcy, Deynn wykorzystuje swoją popularność w słusznych celach - założyła z mężem fundację zwracając uwagę i niosąc pomoc w wielu bardzo istotnych kwestiach. Teraz, postanowiła również uświadomić swoim obserwatorom, jakie spustoszenie niesie za sobą pożar Biebrzy. Makijaż, który wykonała chwyta za serce.

Piękny makijaż i jednocześnie wzruszający. Jestem pod wielkim wrażeniem
Makijaż jest niezwykle poruszający i wymowny
To zdjęcie, powinno zostać umieszczone na jakiś wielkim billboardzie
Ten makijaż po prostu wzrusza! Chyba nie dałoby się bardziej odzwierciedlić tego cierpienia lepiej niż to co pokazałaś na swojej twarzy

- czytamy w komentarzach pod postem.

 
Więcej o: