Anna Lewandowska pokazała swój sposób na laminowanie włosów w domu [WIDEO]

Anna Lewandowska podzieliła się na Instagramie swoim sposobem na domowe laminowanie włosów. To prosty i tani zabieg, dzięki któremu włosy są zdrowe lśniące i bardzo gładkie. Trenerka opublikowała wideo, na którym pokazuje laminowanie włosów krok po kroku.

Anna Lewandowska jest nie tylko wzorem do naśladowania w kwestach treningu czy zdrowego odżywiania, lecz także naturalnej pielęgnacji. Na swoim blogu oraz w social mediach często publikuje swoje sprawdzone sposoby na pielęgnacje ciała i włosów. Tym razem postanowiła podzielić się domowym sposobem na laminowanie włosów, który dostała od swojej fryzjerki.

Anna Lewandowska pokazała swój sposób na laminowanie włosów w domu

- Laminowanie włosów to zabieg, który powoduje domykanie rozchylonych łusek włosa i zmniejsza widoczności rozdwojonych końcówek. Dzięki temu włosy są błyszczące, gładkie i bardzo przyjemne w dotyku. Przepis dostałam od mojej kochanej fryzjerki Marylki z @dudahairdesign. Czego będziesz potrzebować? Substancja żelująca - agar lub żelatyna, miseczka gorącej wody, folia spożywcza, krem SMART SPLASH jako dodatkowe nawilżenie @phlov_by_anna_lewandowska, odżywka do włosów. Ilość potrzebnej pasty dostosuj do długości swoich włosów. Pamiętaj, o zachowaniu proporcji: 1 łyżka substancji żelującej / 3 łyżki gorącej wody / 1 łyżeczka kremu. Substancję żelującą rozpuszczamy w gorącej wodzie aż do osiągnięcia konsystencji pasty. Zbyt rzadki płyn może wylewać się spod folii. Do powstałej masy dodajemy płaską łyżeczkę (5 ml) kremu nawilżającego i dokładnie mieszamy. Pastę starannie nakładamy na wcześniej umyte, czyste i mokre włosy od 1/4 długości po same końce. Układamy kok i zawijamy włosy folią spożywczą. Zostawiamy na 20 minut. Dwie ostatnie minuty ogrzewamy włosy suszarką. Zdejmujemy folię, dokładnie spłukujemy włosy, bez użycia szamponu, a na koniec nakładamy ulubioną odżywkę lub maskę (może być do spłukania lub do pozostawienia). Gotowe! - napisała Anna Lewandowska na swoim Instagramie.

Doskonałe kosmetyki do włosów znajdziesz na Avanti24.pl!

Zobacz wideo Domowe SPA Anny Lewandowskiej - Laminowanie Włosów
Więcej o: