Kasia Tusk pokazuje, że można wyglądać pięknie bez wydawania fortuny. Jej stylizacja i spodnie z Mango zachwycają

Kasia Tusk po raz kolejny postawiła na elegancką i klasyczną stylizację, którą zachwyciła. Uwagę zwracają jej modne, białe spodnie. Pochodzą z sieciówki Mango.

Kasia Tusk zdecydowanie jest jedną z najbardziej popularnych blogerek w Polsce. Córka Donalda Tuska od wielu lat z powodzeniem prowadzi bloga Makelifeeasier, na którym uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia. Blogerkę na Instagramie obserwuje ponad 364 tysięcy osób, które inspirują się jej stylem życia, stylizacjami na co dzień, jak również tymi na wieczór, a także sposobami dbania o ciało, skórę i włosy.

Zobacz wideo Kasia Tusk pokazała, jak wyglądają spodnie młodej mamy:

Kasia Tusk w ubraniach z popularnych sieciówek

Kasia Tusk regularnie udowadnia, że można dobrze wyglądać i z klasą i nie trzeba przy tym wydawać fortuny. Popularna blogerka bardzo chętnie ubiera się w ubrania z sieciówek. Nie inaczej było i tym razem. Kasia Tusk postawiła na białe spodnie z Mango i to był strzał w 10! Szyk i klasa.

Kasia Tusk w modnych spodniach z Mango

Kasia Tusk, jak to ma w zwyczaju, pochwaliła się na Instagramie swoją nową stylizacją. Przeważają w niej dwa kolory: biały i czarny. To doskonałe połączenie! Szyk i elegancja. Uwagę zwracają modne, białe spodnie Kasi Tusk. Okazuje się, że model ten pochodzi z popularnej sieciówki Mango. Niestety spodnie te są ze starej kolekcji, ale na stronach sklepu online bez problemu znajdziemy podobne modele.

Całość stylizacji Kasia Tusk uzupełniła białym T-shirtem, czarną marynarką w stylu oversize oraz sandałkami na niewielkim obcasie w tym samym kolorze. Jak wam się podoba blogerka w takim klasycznym i dość minimalistycznym wydaniu? My jesteśmy zachwycone.

 

Kasia Tusk w białych spodniach z Mango. Fani zachwyceni

Pod zdjęciem Kasi Tusk od razu posypały się zachwyty od fanek. Widać, że elegancka blogerka w klasycznym wydaniu bardzo im się podoba.

Czerń i biel zawsze się broni.
Jak zawsze piękna i elegancka.
Perfekcyjnie.
Klasyka w twoim wykonaniu nigdy mi się nie znudzi.
Więcej o: