Najlepsze drogeryjne tusze do rzęs. Idealnie wydłużają i pogrubiają, a kupisz je za mniej niż 20 zł

Długie, pogrubione i podkręcone rzęsy to efekt, który chce na swoim oku uzyskać niemal każda kobieta. Wcale nie trzeba doklejać sztucznych rzęs, by czarować zmysłowym spojrzeniem. Wystarczy odpowiednia maskara i efekt "wow" gwarantowany. Oto najlepsze drogeryjne tusze do rzęs z drogerii, które kupisz za mniej niż 20 złotych.

Wcale nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy na tusz do rzęs, by cieszyć się spektakularnym efektem. Tanie, drogeryjne tusze do rzęs potrafią dać podobny, a czasem dużo lepszy efekt od swoich droższych odpowiedników. Aby ułatwić ci poszukiwania świetnej maskary przygotowałyśmy zestawienie kilku sprawdzonych produktów, które z pewnością znajdziesz w najbliższej drogerii, np. Rossmann

Zobacz wideo Piękne rzęsy bez doklejania sztucznych. Kilka trików

Tusz do rzęs Lovely, Pump up

Ten tusz powinna przetestować każda kobieta. W cenie regularnej kosztuje zaledwie 15,99 zł, a efekt, który daje na rzęsach jest niesamowity. Używając tej maskary spokojnie możesz zrezygnować z zalotki, gdyż sprawia ona, że rzęsy są podniesione, podkręcone, pogrubione i jednocześnie dobrze rozdzielone. 

Tusz do rzęs Maybelline, Colossal Volum' Express

To kultowy już tusz do rzęs, znany chyba wszystkim kobietom w Polsce. Co ciekawe, używa go nawet sama Huda Kattan - założycielka marki Huda Beauty. Ten tusz daje na rzęsach niesamowity efekt pogrubienia rzęs i precyzyjnego ich oddzielenia. To idealna propozycja dla fanek wyrazistego mocno podkreślonych rzęs. W regularnej cenie kosztuje 37,99 zł, jednak podczas promocji np. -55 proc. w drogeriach Rossmann, można go kupić za niecałe 19,00 zł.

Tusz do rzęs Lovely, Lash Extension

Na rzęsach chcesz uzyskać efekt pogrubienia i wydłużenia? Ten tusz sprawdzi się u ciebie idealnie. Maskara Lovely Lash Extension nadaje rzęsom wyjątkową objętość bez sklejania. Nie obciąża rzęs i pozostawia je rozdzielone. Co ważne, nie kruszy się i nie osypuje. Jej regularna cena to 15,99 zł.

Tusz do rzęs Rimmel, Extra Super Long Lash

To propozycja dla fanek wydłużonych i podkręconych rzęs, bez efektu ciężkości i nieestetycznie posklejanych włosków. Tusz świetnie rozczesuje rzęsy i nie pozostawia grudek. W regularnej cenie kosztuje 26,49 zł, jednak podczas promocji można dostać go za nieco ponad 10 zł. 

Więcej o: