Stempel do brwi - produkt, który ma ułatwiać wykonywanie makijażu. Hit czy kit?

Stempel do brwi to produkt, który pojawił się na rynki już jakiś czas temu, jednak dopiero teraz zyskuje popularność. Czy to koniec czasochłonnego podkreślania brwi kredkami i pomadami? Stempel do brwi ma sprawiać, że staną się one optycznie pełniejsze i to w zaledwie kilka sekund.

Każda z nas marzy o idealnym kształcie brwi, w końcu gęste i ładnie podkreślone brwi to jeden z większych makijażowych trendów ostatnich miesięcy. W codziennym makijażu, brwi są jednym z tych elementów, na który poświęcamy najwięcej czasu. Z myślą o tych kobietach, które mają już dość czasochłonnego dorysowywania włosków i wypełniania brwi pomadą czy cieniami, powstał specjalny stempel do brwi, którego zadaniem jest stworzenie idealnego kształtu brwi w kilka minut i to bez większego wysiłku.

Zobacz wideo Perfekcyjny kształt brwi. Jak je wyregulować?

Stempel do brwi - hit czy kit?

Stempel do brwi to produkt, który ostatnio robi furorę w Internecie. Choć na pierwszy rzut oka, pomysł na uzyskanie idealnych brwi przy pomocy zabawnego akcesorium wydaje się dość szalony, to takie ułatwienie w codziennym makijażu jest nieocenione. Producenci zapewniają, że już w kilka sekund można takim stemplem przyciemnić i wypełnić naturalne brwi oraz delikatnie skorygować ich kształt. Jednak po wielu testach, które znajdziemy w sieci, widać, że sprawne używanie stempla do brwi z pudrem wymaga trochę wprawy. - Puder nie jest najłatwiejszy w aplikacji i czasem zamiast "przyklejać się do brwi", rozsypuje się na całej twarzy. Naprawianie szkody może w rzeczywistości jeszcze wydłużyć czas wykonania makijażu zamiast go skrócić - czytamy wśród opinii w Internecie.

Więcej o: