Ulubiony tusz do rzęs Meghan Markle. To popularna maskara z drogerii za mniej niż 30 zł

Meghan Markle słynie ze swoich długich i gęstych rzęs, które są naturalne. Okazuje się, że do ich podkreślenia używa drogeryjnej maskary, z którą nie rozstaje się od wielu lat. To właśnie ten tusz zapewnia Meghan pogrubione, podkręcone oraz wydłużone rzęsy i kosztuje niecałe 30 zł.
Zobacz wideo Jak używać zalotki, by uzyskać najlepszy efekt?

Nie da się ukryć, że każdy krok Meghan Markle jest śledzony przez fanów, a także media. Za każdym razem, kiedy pojawia się publicznie, wszyscy dokładnie przyglądają się jej stylizacji oraz innym szczegółom. Meghan była już rozpoznawalna zanim poślubiła księcia Harry'ego, więc nic dziwnego, że na świecie ma takie grono obserwujących i inspirujących się nią fanów. Meghan Markle uważana jest za ikonę stylu, a ubrania w których jest widywana czy produkty, których używa w ekspresowym tempie znikają ze sklepowych półek.

Ulubiony tusz do rzęs Meghan Markle

Wyraźnie podkreślone, naturalne rzęsy są znakiem charakterystycznym Meghan Markle. Jak o nie dba, by były długie i gęste? Okazuje się, że oprócz odżywki, którą stosowała jeszcze zanim wstąpiła do rodziny królewskiej, używa sprawdzonego tuszu do rzęs. W jednym z wywiadów - Lydia Sellers - makijażystka, która dbała o wizerunek Meghan Markle w serialu "W garniturach" opowiedziała, że to właśnie mascara Maybelline Lash Sensational jest ulubionym tuszem aktorki.

- Meghan właściwie zapoznała mnie z dostępną w drogeriach mascarą Maybelline Lash Sensational. Dzięki niej mam ją cały czas przy sobie! Ta mascara naprawdę pogrubia rzęsy i dopełnia cały wygląd. Nadaje im objętości i je wydłuża, a jej formuła jest bardzo wodnista - zdradziła makijażystka Lydia Sellers w rozmowie z Hello Magazine.

Więcej o: