Luksusowy makijaż za grosze. Hity z drogerii za mniej niż 20 złotych

W ostatnich latach oferta polskich marek kosmetycznych jest coraz bogatsza, a ich produkty mają coraz lepszą jakość. Zdarza się, że w niskiej cenie możemy upolować kosmetyczne perełki. Oto propozycje z różnych polskich drogerii, które kupisz za mniej niż 20 złotych.

Wybrałyśmy pięć kosmetyków w rewelacyjnych cenach, które dorównują tym z wyższej półki cenowej. Co istotne, wiele z nich w okresie promocji kupicie jeszcze taniej. 

1. Sensique: Korektor płynny Kryjący High Coverage, cena: 13,99

Szukasz mocno kryjącego korektora, który ładnie wygląda pod okiem? Wypróbuj produkt z Sensique. Naszym zdaniem dorównuje on korektorom kryjącym z wyższej półki cenowej. Dostaniecie go za 13,99 w drogeriach Natura. Jak zapewnia producent, kosmetyk idealnie kryje niedoskonałości i sprawia, że skóra jest gładka i matowa. Jest polecany dla osób o cerze wrażliwej.

Zobacz wideo Makijaż mineralny. Jak aplikować taki podkład?

2. Eveline: Błyszczyk Oh! My lips, Lip Maximizer (błyszczyk powiększający usta), cena: 13,99

Zdaniem wielu osób jest to doskonały błyszczyk pielęgnacyjny. Błyszczyk z Eveline nie tylko delikatnie powiększa usta, ale także je nawilża. Znajdziecie go w Rossmanie na półce z produktami do pielęgnacji ust (a nie w szafie marki Eveline).

3. Hean: przyciemniacze i rozjaśniacze podkładów, cena: 19,99

Nasza kolejna propozycja to produkt marki Hean, której szafy znajdziecie w drogeriach Hebe. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, których podkład jest za ciemny lub za jasny. Przyciemniacze i rozjaśniacze z Hean pozwalają uzyskać pośrednie kolory. Co istotne, nie zmieniają właściwości podkładów. 

4. Pierre Rene: konturówka do ust Lip Matic, cena: 17,99

Automatyczna konturówka do ust z Pierre Rene pozwala na wyjątkowo precyzyjny i gładki makijaż. Zapewnia piękny kolor i mocne krycie. Co istotne, dzięki długotrwałej formule utrzymuje się na ustach przez wiele godzin. Produkt marki Pierre Rene znajdziecie w różnych drogeriach - m.in. Kontigo, Naturze i Hebe.

 

5. Moov: Płynna pomadka matowa, cena: 18,99

Nasze zestawienie zamyka propozycja marki Moov, której produkty dostaniecie w drogeriach Kontigo. Produkt zapewnia matowe, a jednocześnie bardzo komfortowe wykończenie. Nie daje uczucia lepkości czy przesuszenia. Jak zapewnia producent, dzięki niezwykle trwałej formule długo utrzymuje się na ustach.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: