Jak zapuścić brwi? Najprostszy domowy sposób, który warto poznać

Jak zapuścić brwi? Okazuje się, że może pomóc nam w tym pewien tani produkt dostępny w większości aptek i drogerii.

Wyraziste brwi to marzenie wielu kobiet. Zdarza się jednak, że przez nieumiejętną regulację, tracą one swój dobry wygląd. Jak w takich przypadkach możemy zapuścić brwi? Z pomocą przychodzi pewien popularny i tani produkt. 

Zobacz wideo Jak najlepiej podkreślić swoje brwi?

Jak zapuścić brwi? Pomoże olejek rycynowy

Olejek rycynowy to produkt, który od wielu lat jest doceniany w domowej kosmetyce. Nie tylko zapobiega wypadaniu włosów, ale także doskonale stymuluje ich wzrost. Z tego powodu jednym z najlepszych sposobów na zapuszczenie brwi jest aplikowanie na nie olejku rycynowego. Co ciekawe, produkt ten jest powszechnie dostępny - kupicie go w większości aptek oraz drogerii. Poza tym nie kosztuje wiele. Jego cena waha się zwykle w przedziale od pięciu do dziesięciu złotych. 

Więcej na temat olejku rycynowego dowiesz się z naszego artykułu:

Regularnie stosowany olejek rycynowy może sprawić, że po kilku dniach pojawią się nowe włoski. Jak stosować produkt? Codziennie wieczorem aplikuj go bezpośrednio na brwi. Możesz posłużyć się specjalnym cienkim pędzelkiem do brwi lub patyczkiem do uszu. Pierwsze efekty zwykle są widoczne mniej więcej po dwóch tygodniach takiej kuracji. 

Dowiedz się także, jak przyciemnić swoje brwi:

Jak zapuścić brwi? Inne metody

Jeśli olejek rycynowy nie działa w twoim przypadku, możesz skorzystać także z jakiegoś z dostępnych na rynku specjalnych preparatów, które stymulują wzrost brwi. W ostatnich latach tego typu produkty cieszą się coraz większą popularnością. Czym warto kierować się przy wyborze preparatu? Oprócz zapoznania się z opiniami innych konsumentów w sieci na jego temat, warto sprawdzić także, czy zawiera w swoim składzie witaminy (na przykład witaminę, A, C, E lub K). 

Przeczytaj także:

Więcej o: