Jakiej pomadki używa księżna Kate? Jest wierna jednej marce. Ten kolor stał się bestsellerem

Księżna Kate zawsze prezentuje się nienagannie i nie tylko jej stylizacje są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, lecz także fryzura i makijaż. Księżna Kate stawia bowiem na sprawdzone kosmetyki, które gwarantują jej nieskazitelny wygląd przez cały dzień. Jednym z ulubionych produktów jest pomadka znanej marki, która dostępna jest również w Polsce.
Zobacz wideo Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu"

Księżna Kate jest niezaprzeczalną ulubienicą fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Jest również uważana za jedną z najlepiej ubranych kobiet w swojej rodzinie. Swoim stylem inspiruje kobiety na całym świcie, które bacznie obserwują każdą stylizację, w której pokazuje się żona księcia Williama. Jednak księżna Kate jest dla swoich fanek wzorem nie tylko w kwestii mody. Wiele kobiet interesuje się również tym, jakich kosmetyków używa, by utrzymać nienaganny makijaż przez cały dzień. By mieć pewność, że kosmetyki jej nie zawiodą, Kate Middleton stawia na sprawdzone marki, którym pozostaje wierna przez wiele lat. 

Jakiej pomadki używa księżna Kate? Jest wierna jednej marce dostępnej również w Polsce

Księżna Kate musi przestrzegać protokołu królewskiego, dlatego w makijażu zawsze stawia na stonowane kolory, a odcienie nude oraz jasne brązy stały się jej znakiem rozpoznawczym. Aby mieć pewność, że wybrana pomadka sprawdzi się świetnie przez cały dzień, księżna Kate od lat sięga po produkty marki Bobbi Brown, których używa zarówno przy codziennym makijażu, jak i tym na wyjątkowe okazje. W dniu ślubu postawiła bowiem na pomadkę Bobbi Brown w odcieniu Sandwash Pink, który po tym wydarzeniu stał się bestsellerem. Pomadki marki Bobbi Brown są dostępne również w Polsce. Możemy znaleźć je w takich perfumeriach, jak Sephorze czy Douglasie, a także w sklepach internetowych. Koszt takiej pomadki to około 120 złotych. 

 
Więcej o: