Jak Małgorzata Rozenek-Majdan dba o swoją cerę? Oto jej sposób na zmarszczki i oznaki zmęczenia

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim Instagramie post, w którym podzieliła się z obserwatorkami swoim sposobem na pielęgnację skóry. Okazuje się, że podstawowym produktem w kosmetyczce gwiazdy jest odżywcze serum znanej marki.
Zobacz wideo Makijaż i odciąganie pokarmu jednocześnie? Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje rzeczywistość mamy niemowlęcia

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 1,3 mln osób, które bacznie przyglądają się internetowej działalności gwiazdy. Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim profilu regularnie dzieli się zdjęciami oraz filmikami z życia zawodowego oraz prywatnego. Nie da się ukryć, że jest ona również inspiracją dla wielu kobiet, które chętnie podpatrują jej stylizacje, fryzury, makijaż czy sposoby na pielęgnację skóry.

Jak Małgorzata Rozenek-Majdan dba o swoją cerę? Oto jej sposób na zmarszczki i oznaki zmęczenia

Ostatnio, Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła podzielić się na Instagramie swoim sposobem na wieczorną pielęgnację. Mama trzymiesięcznego Henia nie ukrywa, że obecnie tempo jej życia jest zawrotne, a odpowiednio wypielęgnowana skóra twarzy pozwala ukryć oznaki zmęczenia, a także ujędrnia i rozświetla cerę. Okazuje się, że kosmetykiem, którego nie może zabraknąć w jej kosmetyczce jest kultowe serum Esteee Lauder - produkt używany przez największe gwiazdy na świecie. Kosmetyk ten niestety nie należy do najtańszych, gdyż za buteleczkę o pojemności 30 ml trzeba zapłacić około 335 zł, natomiast za pojemność 75 ml aż 575 zł.

- Dziewczyny kolejny już dzień śpię po 3- 4 godziny, karmię Henryczka, wróciłam do pracy, codziennie jestem na planie zdjęciowym i totalnie brakuje mi czasu na regenerację skóry, ale się nie skarżę, bo kocham swoją pracę. Dlatego też pielęgnacja nocna jest dla mnie bardzo ważna i zwracam na nią szczególną uwagę. Już od dłuższego czasu w szybki sposób, bez wychodzenia z domu, dbam o kondycję skóry i funduje jej domowe SPA. @esteelauder to ekspert w nocnej pielęgnacji a ich nowy Advanced Night Repair to prawdziwa rewolucja. Długotrwale nawilża, działa antyoksydacyjnie, zmniejsza widoczność porów, wyrównuje koloryt, a po pierwszej aplikacji, zauważyłam, że moja skóra nabrała blasku. Esteee Lauder i ich nowa, przełomowa formuła Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex wspomaga naturalny proces naprawy skóry skuteczniej niż kiedykolwiek do tej pory i po raz pierwszy pomaga jej zwiększyć tempo naturalnej odnowy komórek oraz produkcji kolagenu. Moja skóra jest zachwycona - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie.

 
Więcej o: