Magda Pieczonka zdradziła, jakich kosmetyków do makijażu używa na co dzień

Magda Pieczonka to jedna z najbardziej znanych polskich makijażystek. Niedawno zdradziła sekrety swojego codziennego makijażu.

Magda Pieczonka słynie z perfekcyjnego makijażu, a z jej usług korzystają największe polskie gwiazdy. Profil Magdy na Instagramie, na którym chętnie dzieli się efektami swojej pracy, obserwuje ponad 488 tysięcy osób. 

"Swój dzienny makijaż wykonuję jak najszybciej"

Ostatnio makijażystka zaskoczyła swoich fanów pewnym wyznaniem. W jednym z ostatnich postów Magda napisała, że niechętnie maluje samą siebie. - Koleżanki, klientki mogę upiększać godzinami. Dlatego swój dzienny makijaż wykonuję jak najszybciej, w kilku krokach, które chciałam Wam tu pokazać - zdradziła gwiazda

Ulubione kosmetyki Magdy Pieczonki

Makijażystka pokazała na krótkim wideo, jak wygląda jej codzienny makijaż. Okazuje się, że do jego wykonania nie potrzebuje dużej liczby kosmetyków. - Do oczu używam cielistego cienia do powiek Clinique Lid Pop w odcieniu Cream Pop, kreskę wykonuję ciemnym cieniem lub linerem Pretty Easy Liquid Eyelining Pen, a rzęski wyciągam pogrubiającym tuszem Chubby Lash Fattening Mascara - zdradziła gwiazda.

Obserwatorki były zachwycone efektem końcowym. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod postem:

Pięknie, świeżo jak zawsze!
Pani sposób na kreskę, znacząco skrócił czas mojego porannego makijażu. Dziękuję!
 
Zobacz wideo "Przerwa na kawę" z Magdą Pieczonką:

Może cię także zainteresować:

Więcej o: