Trzy proste nawyki Jennifer Aniston, dzięki którym aktorka zachowuje młody wygląd

Niejedna kobieta z pewnością zastanawia się, Jennifer Aniston to robi, że mimo upływu lat wciąż wygląda rewelacyjnie. Okazuje się, że oprócz dobrych genów, aktorka stosuje trzy proste nawyki, które pomagają jej utrzymywać młody wygląd.

Jennifer Aniston jest jedną z najpopularniejszych oraz jedną z najbogatszych aktorek na świecie. Sławę oraz drzwi do kariery zapewniła jej rola Rachel Green w kultowym już serialu "Przyjaciele". Jennifer Aniston uważana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet, a wiele osób nieustannie zastanawia się, jak ona to robi, że mając 51 lat, wygląda tak zjawiskowo. Kilka lat temu, w rozmowie z portalem "Yahoo! Beauty" zdradziła, że dobrą kondycję skóry odziedziczyła w genach.

Mój ojciec jest 100-procentowym Grekiem. Skończył 81 lat i nie ma ani jednej zmarszczki. Podobnie moja babcia, która miała gładką skórę nawet w wieku 95 lat

- przyznała aktorka.

Nawyki Jennifer Aniston, dzięki którym aktorka zachowuje młody wygląd

Doskonale jednak wiemy, że geny to nie wszystko, z czego sprawę zdaje sobie również Jennifer Aniston. Aktorka zdradziła w kilku wywiadach, co robi każdego dnia, by utrzymywać ciało oraz skórę twarzy w świetnej kondycji.

1. Nawilżanie

Jennifer Aniston przykłada ogromną uwagę do codziennej pielęgnacji swojej cery. Dobry krem nawilżający to podstawa w jej kosmetyczce. - To chyba dlatego, że przestrzegła mnie o tym mama. Kazała mi nawilżać skórę odkąd skończyłam 15 lat - wyznała w jednym z wywiadów dla magazynu InStyle.

2. Krem z filtrem

Gwiazda zdradziła, że kiedyś uwielbiała się opalać i nie stosowała kremów z filtrem, jednak od jakiegoś czasu jej podejście w tej kwestii zmieniło się diametralnie. - Kiedy byłam młodsza, smarowałam się cała oliwką dla dzieci i robiłam wszystko, żeby tylko się spiec. Nie byłam kompletnie świadoma zagrożeń związanych ze słońcem (...). Teraz mam krem z filtrem w samochodzie, gdy jestem nad basenem, trzymam go w kuchni, w łazience. Po prostu mam bzika na punkcie ochrony przeciwsłonecznej - zdradziła w InStyle. 

3. Odpowiednie nawodnienie

Gwiazda serialu "Przyjaciele" doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne dla organizmy jest odpowiednie nawodnienia. Kilka lat temu przyznała, że wypija dziennie prawie 3 litry wody i jest to jeden z filarów jej przeciwzmarszczkowej pielęgnacji.

Zobacz wideo
Więcej o: